Lomography İçin Yazın

2

Lomograficiler olarak biz, dünya çapında aynı analog aşkını paylaşan sevgi dolu bir topluluğuz. Lomography internet sitesi birçok dilde olduğu gibi aynı zamanda Türkçe paylaşımlara da açık. Topluluğumuza katkıda bulunmak ve Online Dükkan’da harcayabileceğin Piggyler kazanmak istiyorsan okumaya devam et!

fotoğraf: erayalan

Lomography'nin sitesinin Dergi bölümünde; en son haberlere ulaşabileceğin Haberler, analog aşkının farklı uygulamalarının yer aldığı Analog Yaşam, Lomografici’lerden gitmek istediğin yerlerle ilgili önerileri alabileceğin Lokasyonlar, çevrende gerçekleşen en son Lomografik etkinliklerden haberdar olabileceğin Etkinlikler, Lomografik ürünlerin, yine Lomograficiler tarafından yazılmış inceleme yazılarının yer aldığı İncelemeler, en heyecanlı ve ödüllü yarışmaları takip edebileceğin Yarışmalar, analog fotoğrafçılıkla ilgili en sağlam ipuçlarını bulabileceğin Tüyolar ve ürünlerimizi kullanan ünlülerin röportajlarının yer aldığı LomoAmigo'lar alt bölümlerinin olduğunu biliyorsun.

fotoğraf: zeester

Bu bölümlerin gelişmesi ve dolayısıyla Lomography Türkiye Topluluğu’nun gelişmesi için yardımına ihtiyacımız var. Dergimizde yayınlanmak üzere, bu bölümlerden istediğin biri için ister kendi orijinal yazın (ki bu tercihimizdir) istersen de diğer dillerdeki sitelerde yer alan makalelerin çevirileri ile bize yardım edebilirsin. Hem de makalelerin karşılığında Online Dükkan’da harcayabileceğin 10 TL değerindeki 5 Piggy kazanacaksın.

Hadi yazılarını bekliyoruz.

written by erayalan on 2012-03-13 #news #lomography #yazi #bizim-icin-yazin

2 Comments

  1. muratbiskin
    muratbiskin ·

    Bunun için nereye başvurmamız gerekiyor?

  2. erayalan
    erayalan ·

    Linkini gönderdiğim yazı üzerinden yazılarını gönderebilirsin :) www.lomography.com/magazine/requested-posts

More Interesting Articles