Baştan Çıkarıcı La Sardina Sevgililer Günü Serisi Fotoğraf Makineleri

Güller kırmızıdır menekşeler mor, vır vır dır dır… bu şiirlerin hepsini çok defa duyduk çok defa dinledik. Haksız mıyım? La Sardina Sevgililer Günü Serisi Fotoğraf Makineleriyle riskli bir seçim yapın!

Bu iki ateşli fotoğraf makinesi sizi ve sevgilinizi baştan çıkarıp delidolu maceralara sürüklemek için hazır durumda. Geniş açılı ve canlı renkleriyle göz alan fotoğraflar çekebiliyorlar. Taşıması kolay, problemsiz bu fotoğraf makinelerine 35mm film koyun ve olsun bitsin!

Orinoco Ochre – Güney Amerika’nın en uzun dolambaçlı nehirlerinden esinlenildi. Yılan derisi deseniyle kalplerinizi yakacak! Almak için tıklayın!

Sapphire Serpent – Koyu mavi yılan derisi deseniyle gizemli bir izlenim bırakıyor. Almak için tıklayın!

La Sardina seçeneklerini görmek için mikrositeye göz atın!

La Sardina serisi ile denizlere açılmaya hazırlanın! Bu 35mm fotoğraf makineleri geniş açılı objektifle çoklu çekim yapabilme özelliklerine sahip. La Sardina almak için tıklayın! now!

written by shhquiet on 2012-02-01 #news #35mm #la-sardina #sevgililer-gunu #yilan #safir #orinko #okre
translated by civcivli

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles