Çalışma Arkadaşları Arıyoruz!

Çok yakında İstanbul’da açılacak “Lomography Gallery Store” için Mağaza Müdürü ve Satış Temsilcisi olarak çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

fotoğraf: fresa

İstanbul “Lomography Gallery Store’un” açılmasına çok az kaldı.

Burada tam zamanlı olarak çalışacak ve perakende satış, ekip yönetimi / eğitimi ve mağaza operasyonları / proje yönetimi gibi ana başlıklarda sorumlulukları olacak, eğlenceli olduğu kadar da disiplinli, Lomography ruhunu bilen bir “Mağaza Yöneticisi” arıyoruz.

Ayrıntılı iş tanımı burada

Ayrıca yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışacak ve satış arttırıcı operasyonlarda görev ve sorumlulukları olacak, sabaha kadar dans edip sabah gecikmeden mağazada olabilecek enerjiye sahip, okula gidiyorsa, hem işi hem okulu, okulunu aksatmadan yürütebilecek, Lomography’yi bilen, ürünleri tanıyan, bu ruhu paylaşan “Satış Temsilcisi” arkadaşları da arıyoruz!

Ayrıntılı iş tanımı burada

Başlama tarihi: Hemen

Eğer bu işlerle ilgileniyorsanız İngilizce CV’nizi ve motivasyon mektubunuzu buraya gönderebilirsiniz. Yok eğer ilgilenen birilerini tanıyorsanız bu yazıyı onlarla paylaşırsanız çok seviniriz.

written by erayalan on 2012-01-27 #news

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles