Lomography Sevgililer Günü Özel Tasarımlarıyla Vahşileş!

Bu Sevgililer gününde cesurca bir karar alın ve aşkınızı Lomography’nin Sevgililer Günü Özel tasarımı fotoğraf makinaları ile gösterin! Üç vahşi hayvan tasarımından birini seçin; Diana F+ Zebra, Diana Mini Leopard ve Fisheye No. 2 Python!

Güller ve çikolatalar Sevgililer Gününde seni esnetiyorsa, Lomography’nin sana daha edepsiz bir teklifi var! Lomography Sevgililer Günü özel tasarımları. En yırtıcı hayvanlardan ilham alan bu makinalar seni vahşi analog romantizmine sürükleyecek.

  • Diana F+ Zebra – yeşil kaplama ve zebra çizgileri ile giydirildi. Hayalsi yumuşak odaklı fotoğraflar çekiyor! Hemen satın al!
  • Diana Mini Leopard – Sevimliliğine aldanma, bu tatlı ve minik fotoğraf makinası kare ve yarım format fotoğrafları ile kükreyecek! Hemen satın al!
  • Fisheye No. 2 Python – S-s-s-sinsice ormanda gezinirken 180 derecelik balıkgözü fotoğraflar çekecek! Hemen satın al!

written by shhquiet on 2012-01-30 #news #valentine #diana-mini-leopard #fisheye-no-2-python #diana-f-zebra #vahsi #hayvan #sevgililer-gunu
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles