Lomography Safari Avı

Lomography sitesinin vahşi derinliklerine inmenin vakti geldi. Sitenin derinliklerine kupon kodları sakladık ve onları bulmanı istiyoruz. Bu kuponlar Online Dükkan’da kullanabileceğin indirimler ve bedava fotoğraf makinalarını kapsıyor. Dergide ve Fotoğraflarda dolanmaya devam et ve belki de bir safari sürprizi ile de karşılaşabilirsin!

Krediler: xaviru

The X-Pro Fili Arayışı

Odadaki fili unut, bu yarışma için senden Lomography’nin ormanında gizlenmiş fili bulmanı istiyoruz! iidiko ‘nun fotoğrafı Lomography "==Dergi’de":http://www.lomography.com/magazine ve "Fotoğraflar":http://www.lomography.com/photos bölümünde de "Online Dükkan’da==":http://shop.lomography.com/ kullanabileceğin indirim veya bedava fotoğraf makinaları için kupon kodları mevcut.

Lütfen Not Et: Fil fotoğrafı sayfanın hemen başında görünmeyebilir, fotoğrafı bulmak için sayfada aşağıya doğru inmen gerekebilir. Ayrıca bu kupon kodlar yalnızca uluslararası sitelerde bulunuyor (İngilizce makalelerde, çevirilerde de yok)

Krediler: iidiko

Yolculuğun İçin Biraz Yardım

Maceranda kaybolursan üzülme, bu hafta boyunca sana faydalı olacak ipuçları vereceğiz. Vahşi hayvanları ve kupon kodlarını gruplar halinde salıvereceğiz, yani bu gün bir kod bulamazsan yarın başka ipuçları için tekrar gel. İpuçları yazılara yorum olarak yazılacak.

Ve bir kod bulamazsan umudunu kesme!

İzdiham!

Ufukta yeni ürünler göründü- Lomography internet sitesinden gözünü ayırma ve çok yakında gelecek yeni ürünler ile oluşacak izdiham için hazır ol.

Krediler: gemmalouise

Günlük Güncellemeler

23 Ocak Pazartesi

Avın ilk gününde sitenin 30 sayfasına kupon kodları koyduk, daha fazla ipucu ve kod için takipte kalmalısın.

24 Ocak Salı

Yeni ipuçları için hazır mısın?? Fotoğraflar Bölümü'nde bugün şunları bir ara istersen; Istanbul, Creatures, Dog, Ocean.

Ve Dergi'de dedektifçilik oynamak istiyenler de şunlara bir gözatsınlar; Vintage Hollywood Superstars, Beatles, Colonialism, Apple/Steve Jobs

written by tomas_bates on 2012-01-24 #news #competition #safari #lomography #av #yarisma
translated by erayalan

More Interesting Articles