OFFF Stüdyo'sundan LomoKino KartPostalları

OFFF’un atölye çalışmalarından biri olan OFFF Stüdyo bu etkinliği hikaye sınıfında gerçekleşti. Öğrencilerden LomoKino ile bir video kartpostalı çekmeleri istendi. Devamı aşağıda.

OFFF (Online-Flash-Film-Festival) 2001 yılında Barcelona’da başladı. Dünyanın her yerinden sanatçıların toplanıp, grafik tasarım, görsel iletişim, dijital sanat ve elektronik müzik alanlarında işlerini sergiledikleri bir platform haline geldi. Burada konferanslar, atölye çalışmaları, yerleştirmeler, deneysel müzik seansları, demolar, multimedya sunumlar ve sergiler yer almakta. Şu anda her yıl 40,000’den fazla insanın katılmasıyla gerçekleşen bu etkinlik dünyanın en çok beklenen etkinliklerinden biri.

Bunun haricinde, OFFF’da ayrıca "OFFF Stüdyosu”: http://www.offfatelier.com/ da düzenleniyor. Burada yaratıcı insanlar bir araya gelerek çeşitli konular üzerinde çalışmalar yapıyor. Bu etkinliklerden biri de LomoKino ile yapılan kısa bir çekimdi. Bakalım nasıl bir şey olmuş?

İşte Video

OFFF ve Stüdyo ile ilgili daha fazla bilgi için sitelerini ziyaret edebilirsin. OFFF.ws and OFFF Atelier.

written by nyebe on 2012-01-25 #videos #lifestyle #videos #lomokino #vimeo #offf-atelier #offf #kartpostal
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles