Haftanın En İyi LomoKino Filmleri

Yaslanmanın zamanı geldi, rahatla ve sana göstereceğimiz filmler arasında kaybol ve görsel bir şölene tanık ol.

Bu dünyada yaşıyor olmak zaten minnettar olunası birşey. Gün doğumundan batımına kadar sihirli şeylerin gerçekleştiğine tanık oluyoruz. Ancak dahil olduğumuz bu jenerasyonda dikkatimizi dağıtacak o kadar çok şey var ki, birşeye azıcık bile konsantre olamıyoruz. Ne büyük bir utanç.

Bu haftanın LomoKino seçimlerinde, bize tüm güzel şeylerin doğal ve vahşi olduğunu hatırlatan videoları bulduk.

Yepyeni bir analog boyutuna LomoKino ile geçin. Lomography’nin aksiyonu yakalamanızı ve hikayesini ölümsüzleştirmenizi sağlayan 35mm analog film kamerası. Her tür 35mm film üzerine 144 kare çekim yaparak kendi sinema şaheserlerinizi oluşturun. Filmlerinizi eski usul mü izlemek istiyorsunuz? O zaman size LomoKino ve LomoKinoscope paketi sunarız!

written by fookshit on 2012-01-23 #news #videos #lomokino #en-iyi-filmler #ozet
translated by erayalan

Thanks, Danke, Gracias

Thanks

We couldn’t have done it without you — thanks to the 2000+ Kickstarter backers who helped support this analogue dream machine the Diana Instant Square is now a reality. Watch out world, this Mighty Memory Maker is coming your way! Did you miss out on the Kickstarter Campaign? Fear not, pre-sale is now on and we have a Diana Instant Square waiting just for you! Pre-order now to pick up your own delightful Diana Instant Square and free Light Painter just in time to snap away those Christmas Carols.

More Interesting Articles