Lomography Tüyo Yarışması – LomoKino

Yeni bir yıl başladı ve biz de taze LomoKino tüyo arayışına başladık. Eğer sevgili 35 mm film kameranla yaptığın deneyleri seviyorsan, biraz piggy kazanabileceğin bu yarışmaya katılmalısın!

Stouf'un fantastic LomoKino Power Winder

Bir LomoKino Modifikasyon ustası mısın?

Yeni yıla hzılı bir başlangıç yapmak için, olağanüstü LomoKino tüyoları arayışı içindeyiz. LomoKino’n ile deneylere devam et ve bir tüyo gönder. Bu ayın en iyi yeni LomoKino moduna 15 Piggy ikinci ve üçüncüye de 5’er piggy vereceğiz. Yarışmada yer almak için Tüyo Gönderi Klavuzu'nu incele ve Tüyo'nu gönder. Ardından yorum olarak ‘I’m a LomoKino Modification Maestro’ yaz. Ha bir de LomoKino Modifikasyon gönderileri İstenen Gönderi'lerde. Bu da demek oluyor ki makalen kabul edilirse otomatik olarak 10 Piggy kazanacaksın!

İlhama mı ihtiyacın var? İşte birkaç LomoKino Tüyosu!

  • How to make Colorsplashed LomoKino Movies
  • How to make Pinhole LomoKino Movies
  • How to make Fisheye LomoKino movies

Yarışma Kuralları

  • Tüyo’nu 31 Ocak 2012’den önce gönderilmeli ve buraya yorum yapmalısın.
  • Sadece Tüyo Gönderi Klavuzu’na uyan tüyolar dikkate alınacak. Sadece onaylanan makaleler seçilebilir.
  • Sadece yeni tüyoları arıyoruz. Het türlü Tüyo olabilir ama özellikle kamera modifikasyonu ile ilgili olanlar tercihimizdir.
  • İki kişinin aynı fikri göndermesi durumunda, fikri en iyi anlatan ödülü kazanır.

LomoKino ile yeni bir analog boyuta girin. Lomography’nin 35mm analog kamerası ile hareketi yakalar ve hikayenizi filmde ölümsüzleştirirsiniz! 144 kareyi herhangi bir 35mm filme çekerek, kendi sinematik başyapıtınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca filminizi eski moda izlemek isterseniz LomoKino ve LomoKinoscope paketi de mevcut.

written by tomas_bates on 2012-01-10 #news #competition #lomokino #tiyo #yarisma #degistirme
translated by erayalan

More Interesting Articles