Lomography Galeri Mağazası İstanbul - LomoDuvarı Gönderileri!

Lomography Galeri Mağazası Istanbul çok yakında açılıyor. Mağazada yer alacak benzersiz LomoDuvar’ı için fotoğraflarınızı bekliyoruz.

LomoDuvar’ları her Lomograhy Galeri Mağaza'nın imzasıdır ve bu sefer de fotoğraflarınızı İstanbul için istiyoruz! Yeni mağazamızın bir parçası olmak ve fotoğraflarınızı kapıdan giren herkesin görmesini istiyorsanız, fotoğraflarınızı göndermeye başlayın.

Fotoğraf: calo

Kurallar:
• Fotoğraf sadece İstanbul’da çelikmiş olmalı
• Herhangi bir filmli fotoğraf makinası ile çekilen bir analog fotoğraf olmalı (dijital olarak oynanmış fotoğraflar olmasın lütfen)
• Minimum fotoğraf boyutu 1220px omalı, daha büyük, daha iyi.
• Fotoğraflarda çarçeve olmasın lütfen.

Yarışma 23 Ocak’ta bitiyor, göndermeye devam edin!!

written by asya on 2012-01-09 #news #competition #lomoduvari #galeri-magaza-istanbul
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles