Lomography Galeri Mağaza Austin, Açılış Partisi!

LOMOGRAPHY GALLERY STORE AUSTIN, AUSTIN’I SARSACAK!

Austin’in bir foroğraf mucizesi Lomography ile sarsılmasına hazır olun millet! Şehir merkezinde, Başkanlık binasının birkaç adım ilerisindeki Lomography Galeri Mağazası Austin; New York, Los Angeles, London, Paris, Tokyo, Rio de Janeiro ve daha fazlasından sonra gelen, yeni Gallery Mağaza.

Lomografik Topluluk, görsel dışavurumun öne çıktığı, kendini deneysel ve yaratıcı fotoğrafçılığa adamış, dünya çapında bir organizasyondur. Gelin ve Austin şehrine ait 4500 fotoğrafın yer aldığı en geniş LomoDuvarı’nın açılışına tanıklık edin. Hanımlar, beyler gözlerinize inanamayacaksınız!

Nadir fotoğrafçılığın ve eğlencenin sergileneceği açılış partisine gelip bizi onurlandırın! Yetişkinlere güçlendiren tonikler, lezzetli atıştırmalıklar, slayt şov, canlı müzik ile bitmeyecek ilişkimize Teksas’ın en sıcak şehrinde başlayalım!

6 Aralık 2011 Salı; 18:00 – 22:00 arası
Lomography Gallery Store Austin
912 Congress Avenue
Austin, TX 78701

RSVP shopaustin@lomography.com


ADD ME TO THE GUESTLIST” linkine tıklayarak kimlerin geldiğine göz atmayı unutmayın.

Facebook'da bizi beğenmeyi Twitter'da takip etmeyi LomoEv'imizin hayranı olmayı unutmayın!

“lomographyaustx” şifresi ile Bir LomoEv'i on Lomography.com alarak online dükkanda harcayabileceğin 10 $ değerindeki indirimi kazan! Bülten'imize kaydolarak en son haberlerden ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

2012-01-09 #news #event #austin #texas #tx #atx #austx #lomographyaustx #acilis-partisi #lomography-galeri-magaza-austin #parti
translated by erayalan

More Interesting Articles