Lomography Galeri Mağaza Manchester Açılış Partisi!

Vakti geldi! Tüm Kuzeyliler’e Lomography’den Noel hediyesi; Lomography Galeri Mağaza Manchester açılıyor. Analog cennetimizin açılışına gelerek, coşkumuza sen de katıl.

Uzun zamandır bu anı beklediğinizi biliyoruz, artık zaman geldi. Önümüzdeki haftaların en heyecan verici etkinliğine hazır mısın? Modası geçmiş kazaklarınızı çıkarın ve şenliğe dahil olun. Şenlik oyunları, yarışmalar hepsi REVOLVER DJ'in performansı eşliğinde gerçekleşecek. Tabi bir de tüm bunların en üstünde, tüm gece boyunca alkollü içecek servisi yapılacak, geceyi hatırlamak istiyenlere ise meşrubat.

Başka başka? Daha fazlası var ama tüm sırları burda açıklamak istemiyoruz tabi. Gelin ve kendiniz keşfedin.

Davetli listesine girmek için ne yapmalı?store.manchester@lomography.com adresine “RSVP” konulu bir e-posta atın biz de isminizi listeye koyalım. Oldukça basit.

15 Aralık Perşembe, 18:00’dan itibaren
Lomography Gallery Store Manchester
20 Oldham Street, Manchester, M1 1JN
store.manchester@lomography.com

Lomography Gallery Store Manchester Facebook sayfasını beğenmeyi ve LomographyUK Twitter hesabını takip etmeyi unutmayın!

written by testerd on 2012-01-09 #news #event #manchester #acilis-partisi #lgm #galeri-magaza

The Lomogon 2.5/32 Art Lens lets you widen your world – yet it isn’t any wide-angle lens. Designed to electrify escapades great and small, it’s your ticket to the definitive Lomography aesthetic. Sweet saturation, high contrast, cutting-edge optical quality, unique bokeh, super-speedy aperture mechanism – the Lomogon is the ultimate Lomo eye on the world. Head over to Kickstarter now to discover everything you need to know about our latest invention, and save up to 40% on its final retail price with our amazing Kickstarter specials!

More Interesting Articles