Lomography Galeri Mağaza Manchester Açılış Partisi!

Vakti geldi! Tüm Kuzeyliler’e Lomography’den Noel hediyesi; Lomography Galeri Mağaza Manchester açılıyor. Analog cennetimizin açılışına gelerek, coşkumuza sen de katıl.

Uzun zamandır bu anı beklediğinizi biliyoruz, artık zaman geldi. Önümüzdeki haftaların en heyecan verici etkinliğine hazır mısın? Modası geçmiş kazaklarınızı çıkarın ve şenliğe dahil olun. Şenlik oyunları, yarışmalar hepsi REVOLVER DJ'in performansı eşliğinde gerçekleşecek. Tabi bir de tüm bunların en üstünde, tüm gece boyunca alkollü içecek servisi yapılacak, geceyi hatırlamak istiyenlere ise meşrubat.

Başka başka? Daha fazlası var ama tüm sırları burda açıklamak istemiyoruz tabi. Gelin ve kendiniz keşfedin.

Davetli listesine girmek için ne yapmalı?store.manchester@lomography.com adresine “RSVP” konulu bir e-posta atın biz de isminizi listeye koyalım. Oldukça basit.

15 Aralık Perşembe, 18:00’dan itibaren
Lomography Gallery Store Manchester
20 Oldham Street, Manchester, M1 1JN
store.manchester@lomography.com

Lomography Gallery Store Manchester Facebook sayfasını beğenmeyi ve LomographyUK Twitter hesabını takip etmeyi unutmayın!

written by testerd on 2012-01-09 #news #event #manchester #acilis-partisi #lgm #galeri-magaza
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles