Lomography Galeri Mağaza San Francisco - Açılış Partisi!

Lomographic Society International Bay Area’nın seçilmiş yerinde Lomography Galeri Mağaza San Francisco’nun açılışıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

San Francisco’lular, vakit geldi! Lomographic Society International Union Square’deki Galeri Mağaza’nın açılışını gururla sunar. Fotoğraf makinalarınızı kapın ve tramvaya atlayıp merakla beklenen havalı Galeri Mağaza’mıza gelin!

8 Aralık günüLomography Galeri Mağaza San Francisco’ya Lomografik hazineleri keşfetmek için gelin. Analog hareketimizi, lezzetli “moonshine” kokteyleri, şarap, bira, tatlı ikramlar ve klasik The Rib Whip food truck barbekü ile deneyimleyin. Fantastik müzik grubu Windy Hill ile müziğe doyacağınızdan emin olun. Açılışta bol çeşitteki ürünleri incelemeyi de unutmayın.

Bu özel durumu kutlamak için tüm hafta boyunca atölye çalışmaları, tanışma toplantıları ve geziler düzenleyeceğiz.

*8 Aralık 2011 Perşembe; 19:00 – 22:00
309 Sutter Street
San Francisco, CA 94108
Yerler sınırlı, lütfen aşağıdaki adrese geleceğinizi bildirin.
shopsf@lomography.com.

Başka hangi Lomograficilerin geleceğine, aşağıdaki “ADD ME TO THE GUESTLIST” linkine tıklayarak ulaşabirsiniz.

Facebook'da bizi eklemeyi, Twitter'da takip etmeyi, LomoEv'imizin hayranı olmayı ve Meetup group grubumuza katılmayı unutmayın!

lomographysf kodu ile LomoEvi için kaydolabilir ve online dükkanda harcayabileceğiniz $10’lık indirim kazanabilirsiniz! En son gelişmeler ve promosyonlar için Bülten'e kayıt olabilirsiniz!

2012-01-09 #news #event #san-francisco #magaza-acilisi #acilis-partisi
translated by erayalan

Thanks, Danke, Gracias

Thanks

We couldn’t have done it without you — thanks to the 2000+ Kickstarter backers who helped support this analogue dream machine the Diana Instant Square is now a reality. Watch out world, this Mighty Memory Maker is coming your way! Did you miss out on the Kickstarter Campaign? Fear not, pre-sale is now on and we have a Diana Instant Square waiting just for you! Pre-order now to pick up your own delightful Diana Instant Square and free Light Painter just in time to snap away those Christmas Carols.

More Interesting Articles