Zekice Hazırlanmış Kolaj Yarışması

Bu ay sanat dünyasındaki en yaratıcı, en göz kamaştırıcı modern kolaj arayışındayız. Fotoğraflarınızla daha fazlasını yapıp kendi kolaj şaheserlerinizi yaratmak için sıra sizde.

Image © Agnes Montgomery via Agnes Montgomery

Kolajla her şey mümkün. Yeni dünyalar, mitolojik varlıklar ve ilginç hikayeler yaratabilirsiniz! Bu yüzden Zekice Hazırlanmış Kolaj Yarışması ile hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamaya karar verdik!

Size en iyi analog fotoğraflarınızla karışık medya kolajları ve fotomontajları yaratmanız konusunda meydan okuyoruz. Tabi kesip yapıştırdığınız şaheserinizin yanısıra onu nasıl yaptığınızı da göstermenizi istiyoruz!

İşte başvurunuz için gerekenler:

  • Kolajı yaparken geçirdiğiniz aşamaları detaylı olarak anlatan ipucu yazısı. Bunu aşama aşama açıklayan fotoğraf veya vidyo içeren bir yazıyla yapabilirsiniz. Fakat yazmadan önce Editörün İpucu Yazıları Rehberi okuduğunuzdan emin olun.
  • İpucu yazısında final ürününün/kolajının fotoğrafının/taramasının gösterilmesi gerekiyor. Lütfen aşağıya makalenizi yayınladıktan sonra yorum yapın!

Yarışma iki ay içinde sona erecek, yani sanat çalışmalarınıza zevk ve yaratıcılık katmak için oldukça zamanınız var.

Eğer kolajınız için ilhama ihtiyacınız varsa Agnes Montgomery ve Juan Carlos Monroy gerçeküstü çalışmalarına gözatabilirsiniz.

Detaylar:

  • Ödüller: 1 kişiye 20 Piggy + istenen ipucu yazısı için 10 Piggy ve diğer 3 finalist için kişi başı 10 Piggy+ istenen ipucu yazısı için 10 Piggy.
  • Fotoğraf Makinesi ve Film Tipi: Kolaj materyalleri dijital olmayan ya da dijital olarak müdahale edilmemiş fotoğrafların çıktılarından oluşmalıdır.
  • Katılım Limiti: Sadece 1 çalışmayla katılabilirsiniz. Bu yüzden yaratıcılığınızla bizi şaşırtın!
  • Yayınlanan katılımlar (kazanamayanlar dahil) anında 10 Piggy kazanırken ipucu yazıları vidyo içerenler fazladan 5 Piggy kazanacak!

written by plasticpopsicle on 2012-01-09 #news #competition #kolaj #fotomontaj #karisik-medya #yarisma
translated by civcivli

More Interesting Articles