Zekice Hazırlanmış Kolajlarınız İçin Son Çağrı!

Bir kaç gün içinde Lomo-Dünyası’ndaki zekice hazırlanmış kolaj arayışımız nihayet sona erecek. Katılımınızı çoktan yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız gidin ve hala zaman varken başvurunuzu yapın!

Homer yaptığı Eyfel Kulesi panografı, bavurusu yapılan fotoğraflar arasında rekabet eden zekice hazırlanmış kolajlardan sadece bir tanesi.

İki ay önce, herkese yapabildikleri en yaratıcı, en göz kamaştırıcı kolajlarla gelmeleri için meydan okuduk. Kolaj söz konusu olunca her şey mümkün olduğu için, basılı analog fotoğrafların dışında materyaller kullanarak karışık içerikli bir kolaj hazırlamaları konusunda teşvik ettik. Belki de en zorlayıcı yanı; bütün bu sanat çalışmasına ait detaylı bir ipucu yazısının eşlik etmesinin gerekmesiydi!

Eğer aklınızda Zekice Hazırlanmış Kolaj Tantanası için ilginç bir fikir varsa, sizi yarışmanın bir parçası olmanız ve şaheserinizi 9 Ocak’tan önce teslim etmeniz konusunda teşvik ediyoruz! Detaylı bilgi için yarışma sayfasına mutlaka göz atın.

written by plasticpopsicle on 2012-01-06 #news #lomography #haber #duyuru #son-cagri #kolaj
translated by civcivli

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles