3 Boyutlu Görsel Nasıl Yapılır

Biz lomographerları bu kadar eşsiz yapan şey deneyselliğimiz. İster deney yapmayı seven bir lomographer olun, ister keskin ve sıkıcı fotoğraflar çekmeyi seven bir lomographer, bunu denemeyi isteyeceksiniz. Bu ipucu yazısıyla kesinlikle harika fotoğraflar elde edeceksiniz!

İhtiyacınız olanlar:

  • MX fonksiyonu olan bir fotoğraf makinesi
  • Renkli flaş (mavi ve kırmızı)
  • Fotoğrafını çekeceğiniz bir model

İlk olarak, modelinizin kırmızı veya mavi flaşla fotoğrafını çekin. Ondan sonra flaşınızın rengini değiştirip aynı kareye bir kere daha çekin. En iyi sonucu elde edebilmek için modelinizin çekim sırasında sabit durması gerekiyor. Galerideki ilk iki fotoğraf çok iyi çıktı! Diğerleri pek iyi çıkmamış olan deneme çekimi fotoğrafları. Yine de fena değiller.

Krediler: tomkiddo

Kolay, değil mi? Şimdi gidin ve siz de deneyin!

written by tomkiddo on 2012-01-02 #gear #tutorials #film #tipster #lomography #sanat #coklu #pozlama #sipsak #flas #kolay #sanatsal #3-boyut
translated by civcivli

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles