İlk LomoKino Yarışması

1

Karşınızda! İlk LomoKino film yarışması! Yaşadığımız devirde, elimize bir kamera geçtiğinde zamanın belgeselcileri olduk. Tarih bizim için önemli ve filmer hiyayeyi anlatmak için çok değerli! Siz belgeselcilerden ne istediğimizi görmek için okumaya devam edin!

Krediler: satomi

Bizim sevgili Lokasyonlar Bölümünü son zamanlarda ziyaret ettiniz mi? Sizin de yardımınızla lokasyonlarımızı belgeselleri ile geliştirmek istiyoruz. Filimlerde sizin olduğunuzu bilmek bizim için çok önemli! Film çekmekten, ve onları topluluğumuzun platformunda paylaşarak tüm dünyaya ulaşmasını sağlamaktan daha güzel ne olabilir!

Gereksinimler:

Sizden yaşadığınız yerler ile ilgili bir hikaye anlatmanızı istiyoruz. Film yaşadığınız çevrenin özelliklerini ve kültürünü göstermeli. Filminizi göstermek istediğiniz kişi, bundan 100 yıl sonra açılmak üzere kurulmuş bir kapsüle koymak üzere öncelikli belgeselleri toplayan bir tarihçiymiş gibi filmi kurgulamalısınız.

Plot veya değil sizin ’Lokasyonlar’ınızı’ görmek istiyoruz. Ve lütfen filmlerinize açıklama ve etiketler ekleyin ki diğer Lomograficiler filmlerde görinen yerler hakkında bilgi sahibi olabilsinler.

Önemli: Yarışmaya katılmak için, LomoEv’inin Filmler kısmına koyduğunuz filminizin URL’sini bu makaleye yorum olarak yapıştırın.

Detaylar:

  • Her çekilişteki ödül: 3 kazananın her birine 10 piggi.
  • Film/Kamera Tipi: LomoKino ile kullanılan herhangi bir film.
  • Yükleme Limiti: 3 LomoKino filmi
  • Meta veri eklenmeli (kamera, film, yer ve 3 etiket)
  • Diğer: Ses kullanılabilir ancak kullanım hakkınız olduğundan emin olun!
Krediler: vicuna

written by soundfoodaround on 2011-12-26 #news #competition #lomokino #hiyaye-anlatma #lokasyonlar #tarih
translated by erayalan

More Interesting Articles