Robert Capa Siyah Beyaz Yarışı

Robert Capa meşhur savaş fotoğrafçısı. Kariyeri boyunca beş farklı savaşı belgeledi. Robert Capa onuruna, bu hafta sizden siyah beyaz, asker fotoğraflarınızı göndermenizi istiyoruz.

Fotoğraf Artnet.com

Kariyeri boyunca bir çok savaşın fotoğrafını çekti ve fotoğraflarının bir kısmı askerleri nesne olarak gösteriyordu. Biz de sizden harika fotoğrafçının görsel tarzını hatırlatacak siyah beyaz asker fotoğrafları istiyoruz. Bunun için kendinizi cepheye atmanıza gerek yok. Tanıyorsanız bir askeri çekebilir veya bir arkadaşınızı asker gibi giydirebilirsiniz. Tamamen size kalmış!

Detaylar:

*Ödüller: 5 kişinin her biri 10 piggi kazanacak. Tüm kazananlar ayrıca LomoEv’lerinde özel bir rozet alacaklar.
*Film/Fotoğraf Makinası: Herhangi bir analog makina, oynanmış dijital olmaz.
*Fotoğraflar siyah Beyaz olmalı.
*Fotoğraf Limiti: 4 fotoğraf.
*En Az Fotoğraf Boyutu: Gönderiler eninde veya boyunde en az 768px olmalı.
*Meta bilgi eklenmeli: Makina, film, lokasyon, 3 etiket, ek bilgi vs. …
*Son katılım: 21 Ocak 2012.

Ve hey, işte bir tiyo nasıl Capa tarzını taklit edebilirsiniz. İyi eylenceler!

written by nyebe on 2011-12-27 #news #competition #rumbles #robert-capa #robert-capa-week #robert-capa-rumble #yarismalar #siyah-beyaz
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles