Trier Noel Pazari

Hiçbir şey Noel’i Almanya’da Fujifilm Natura ve Revolog film ile yaşamak gibi olamaz. Bu yıl bir arkadaşımla birlikte Trier’deki Noel pazarına gittik. Metz’den Trier e tren ile gittik ve yolculuk yaklaşık bir buçuk saat kadar sürdü. Vardığımızda istasyonda kahvaltı ve kahve molası verdik.

Daha sonra şehir merkezine doğru yola koyulduk. Başta oraya nasıl gideceğini bilmediğimiz halde Noel Baba kıyafetli insanları takip ederek yolumuzu bulduk.

95 adet stand kurulmuştu. Tüm Noel alışverişimi ordayken yapabildim. Tabi bolca sıcak şarap ve Baileys’li kahveden sonra.

Oraya gitmeden ATM’ye uğramayı unutmayın ve emin olun ki tahmin ettiginizden daha fazla harcayacaksınız!

written by blondielocks on 2011-12-27 #places #location #trier-noel-pazari #sehir-maceralari
translated by erayalan

Thanks, Danke, Gracias

Thanks

We couldn’t have done it without you — thanks to the 2000+ Kickstarter backers who helped support this analogue dream machine the Diana Instant Square is now a reality. Watch out world, this Mighty Memory Maker is coming your way! Did you miss out on the Kickstarter Campaign? Fear not, pre-sale is now on and we have a Diana Instant Square waiting just for you! Pre-order now to pick up your own delightful Diana Instant Square and free Light Painter just in time to snap away those Christmas Carols.

More Interesting Articles