Volker-jp Ve Onun Seçimi Lomo LC-Wide!

Lomography’nin geleceği hakkında sorulduğunda, oldukça iyimser ve Lomography’nin hiç bir zaman modasının geçmeyeceğinden emin, en azından yakın gelecekte!

Adı: Volker Habermaass
Lomography Kullanıcı Adı: volker-jp
Seçimi: LCA+RL ve LCA Wide

Krediler: volker-jp

Neden seçimin bir analog fotoğraf makinası?

Bu küçük mucizenin her şeyine aşığım. Tasarımı, her yere taşıyabileceğim mükemmel boyutu ve en önemlisi onunla yapabildiğim sihirler. Onunla yaptığım yaramazlıklarda, deneyimlerde sınırlar yok, tüm fotoğraflar farklı bir şekilde ortaya çıkıyor. Onun tahim edilemezliğini çok seviyorum.

Önümüzdeki 10 yıl içinde Lomography’nin hayatta olacağına inanıyor musun? Neden?

…Umarım, yok olacağına inanıyorum, yok yok olmalı… özellikle dijital fotoğrafçılıkta teknoloji ilerledikçe onun analog ikizi için de her zaman yer olacaktır. Bence gelecekte Lomography daha güçlü olacak, çünkü insanlar gelişen teknolojinin karmaşıklığı karşısında kolay eğlenceye ihtiyaç duyacaklar! Lomography profesyonelleri ve ametörleri, aile insanlarını, maceracıları, particileri, filozofları kısacası her çeşit insanı aynı tutku altında bir araya getiriyor.

Senin seçtiğin favori filmin, fotoğraf makinan veya aksesuarın ne? Haftaya seninkini burda görmek istiyorsan jason.delosreyes@lomography.com’a e-posta gönder, herkesin senin seçimini görmesine izin ver!

Lomo LC-Wide yeni geliştirilmiş 17mm Minigon ultra geniş açı lensi ile geliyor. Bu 35 mm fotoğraf makinası yeni deneyimlerinde senin en yakın dostun olacak. 3 farklı formatı ile birlikte şaşırtıcı renk doygunluğu ve kontrastı ile göz alıcı fotoğraflar çekebileceksin. Yeni bir fotoğraf deneyimine LC-Wide ile gir!

written by fookshit on 2011-12-27 #lifestyle #lomo-lc-wide #roportaj #secim #volker-jp
translated by erayalan

More Interesting Articles