Lomography Manila LomoKino İle Çekimde: Bekledikten Sonra

Burda Lomography Malina’da biz tüm analog şeyleri çok severiz.! Bu hareketli resimler serisinde biz ve sevgili web takımı size en yeni süper 35 kamerayı sunuyor LomoKino!! Takımdaki herkes burda ilk 35 mm filmimizde karşınızda!

Krediler: mindyminde

Lomography Manila ilk etkinliğini 10 aralıkta yaptı. Kişisel toplama projelerime sahip olmak benim için bir onur, Whilst We Wait, bizim eğlenceli ofisimiden! Tasarımcılarımızdan, Minde Alberto, etkinliğimizde bir LomoKino kurdu ve herkes kameranın önünde çok eğlendi! Daha fazlası için, işte video burada!

✘ Vimeo: http://vimeo.com/34015483

Lomography LomoKino Super 35 . Fuji Superia Xtra 400. National Autopana 3066G. Phottix Flash Trigger. Çeken, işleyen, kurgulayan Minde Alberto. Müzil Bijan Gorospe.

Devamı için takipte olun *Lomography Manila Takımı LomoKino ile çekimde*!

Enter a new analogue dimension with the LomoKino. Lomography’nin 35 mm analog video kamerası ile hareketi yakalayabilir ve hikayenizi ölümsüzleştirebilirsin Ayrıca bir de"LomoKino ve LomoKinoscope paketi":http://shop.lomography.com/cameras/lomokino/lomokinoscopepackage var!

written by basterda on 2011-12-27 #lifestyle #lomokino #lomography-manila #lomography-manila-lomokino-ile-cekimde #bekledikten-sonra
translated by erayalan

More Interesting Articles