Kodak Portra 400 VC: Mükemmel Renkli Negatif

Yüksek kontrastlı ve canlı renkler için harika bir film. Kodak Portra 400VC E6 kimyasalları ile slayt filmeri gibi fotoğraflar çekebileceğin, bir negatif film. Yakın plan ve portre çekimleri için etkileyici ve mükemmel!

Kodak Portra 400VC hızlı bir negatif film. Renkli negatif olmasına rağmen hızlı bir film ve ayrıca ince grenli harika renkleri ile egzotik bir film olarak sınıflandırılabilir. Ayrıca Kevin Meredith’in de (lomoEv) favori filmlerinden biri. Onun incelemesini okuduktan sonra, Kodak Portra 400VC’ye aşık oldum.

Kodak Portra 400VC ‘yı ilk defa denediğimde orta formatta çektim ve sonuçlar hiç de fena değildi. aylar geçti ve 35 mm film ile çekim şansım oldu. En iyi deneyimimdi çünkü Kodak Portra 400VC’nın heyecanını farklı ışık durumlarında hissedebiliyordum.

Bu film hakkında en güzel şey tonun, kontrastın ve doygunluğun hiç bir zaman kendilerinden ödün vererek anlaşmaması

Bu filmi tanımlamak için sadece 3 kelime var; MÜKEMMEL, HARİKA ve İNANILMAZ. Eğer moda, portre veya doğa çekimi yapmak istiyorsan bu film tam sana göre. İçeride veya dışarıda, her ışık durumunda kullanılabilir. Sürekli çekmeyi ve fotoğraf makinanı her yere götürmeyi unutma! İşta başka bir koleksiyon:

written by bulletofmine on 2011-12-27 #gear #analog #review #lomography #lc-a #kodak-porta-400vc #negatif #kullanici-incelemesi #malezya
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles