Lomo LC-A+ 'K-ON' Animasyon Filminde Görüldü!

K-ON’un ne ile ilgili olduğuyla mı ilgileniyorsun? Bir okul grubunun üyesi olan 5 kızın noel zamanı yaşadıkları maceraları anlatıyor. Animedeki grubun tüm kızları analog fotoğraf makinaları kullanıyor!

Photo via tokyocamerastyle

Özet: “Light Music Club” üyesi Yui, Ritsu, Mio and Tsumugi 3. sınıftadırlar ve mezuniyetlerine oldukça az kalmıştır. Azusa ile birlikte bir mezuniyet sonrası gezisine çıkmaya karar verirler. İstikamet Londra’dır!

Akiyama Mio, Hirasawa Yui, Kotobuki Tsumugi ve Nakano Azusa “Okul Sonrası Çay Saati” (放課後ティータイム Hōkago Tī Taimu?, After School Tea Time) grubunun üyesi ve animenin ana karakterleridir.

Yui’nin elinde bir Lomo LC-A+ var. Anime karakterleri bile analoga bayılıyor! İşte fragman:

✘ Youtube: http://youtube.com/watch?v=hAehTb3HPJ0

Bu makaledeki bilgiler myanimelist.net'den alınmıştır.

Otomatik enstantenesi, genişletilmiş ASA aralığı, çoklu ve uzun pozlama özellikleri ile dünya çapında bilinen Lomo LC-A+, Online Dükkan'da

written by cutebun on 2011-12-27 #news #analog #lomo-lc-a #londra #muzik #macera #kis #japonya #malezya #grup #k-on
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles