Diana F+Dynamo Team'in Klibinde Görülmüş

Slovak grup “Dynamo Team’in” Barselona’da çekilen klibinde Diana F+ da vardı!

Görüntü Dynamo Team's YouTube

Slovakya Lomography, basının tüm kanallarında yayılmaya başladı. Slovak grup “Dynamo Team’in” Roll The Dynamo şarkısına çektiği klipte efsanevi Diana F+ vardı. Klipte erkek baş rol oyuncusu (Mike) karısının oynadığı bisiklete binen genç bir kadını Diana F+ ile çekmeye çalışıyor. İşte klip

Dynamo Team, Michal Štofej ve karısı Lulu’dan oluşuyor. Roll The Dynamo şarkısı ise Slovak Rádio_FM’de sıklıkla çalındığı gibi Austurya RADIO FM4’te de oldukça meşhurdu. Daha fazla bilgi için grubun Facebook sayfasını inceleyebilirsin.

60’ların hayalsi ve yumuşak odaklanmış fotoğrafları ile meşhur fotoğraf makinasının, panaroma ve iğne deliği gibi yeni özelliklerle yenilenmiş hali olan Diana F+ Online Dükkan'da.

written by dagmik on 2011-12-23 #news #videos #slovakia #barcelona #diana-f #music-videos #dynamo-team #radiofm4
translated by erayalan

Thanks, Danke, Gracias

Thanks

We couldn’t have done it without you — thanks to the 2000+ Kickstarter backers who helped support this analogue dream machine the Diana Instant Square is now a reality. Watch out world, this Mighty Memory Maker is coming your way! Did you miss out on the Kickstarter Campaign? Fear not, pre-sale is now on and we have a Diana Instant Square waiting just for you! Pre-order now to pick up your own delightful Diana Instant Square and free Light Painter just in time to snap away those Christmas Carols.

More Interesting Articles