Ucuz ve Arkadaşça

Son bir kaç yıldır her Taksim’e çıktığımda Flavio’ya gitmek istiyorum. Şehirdeki en iyi pizzayı yapıyorlar, ayrıca ucuz ve arkadaş canlısılar!

Flavio Ekibi

Flavio son bir kaç yıldır en sevdiğim restorant. Daha önce bağımsızken, şimdi Lokal zincirinin bir parçası oldular. Ama bu onları hiç değiştirmedi!

5 Nisan’dan bir kaç şipşak fotoğraf

Flavio Istiklal Cadde’sinin sonunda, Adidas Fashion mağazasının olduğu sokakta yer alıyor. Hem dışarda, hem de içerde masaları var. Kışın genelde içerde oturmayı tercih ediyoruz ama dışarda da ısıtıcılar mevcut. Menü genel olarak Italyan esintili yemeklerden oluşuyor, pizza, makarna ya da başlangıçlar gibi. Fiyatları da farklı mekanlara göre oldukça uygun.

Dışarısı

Genelde eşimle ya da arkadaşlarımızla buraya gidiyoruz. Neredeyse her hafta ordayız! Sizde İstanbul’a gelirseniz, Flavio’yu kesinlikle denemelisiniz!

Not: Makale Asmalı Mescit bölgesindeki dışarda duran masalar yasaklanmadan yazılmıştır.

written by nural on 2011-12-22 #places #istanbul #location #flavio #taksim #mekan #istiklal-caddesi
translated by nural

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles