Lomography In Turkish

1

More Languages open for translation! Now you can send in your Turkish Blogs and Translations! Be quick and nail down 5 extra piggies for your christmas shopping!
Be among the first to submit your Turkish Blog entry!

photo by @julia_vyalkina

Articles from all our magazine sections can now also be translated Turkish! In addition of course you are able to submit your very unique blog entry for Turkish and win usual piggy “ödülü”!

In addition we will pay out an extra 5 piggies for Turkish Submission! No matter if it’s a translation or your own brand new blog – just don’t send in auto-translated articles! We only reward piggies for your personal effort!


Daha fazla dilde çeviriler başladı! Artık yazılarınızı Türkçe olarak gönderebilir ve Türkçe çeviri yapabilirsiniz! Acele edin ve yılbaşı alışverişinizde kullanabileceğiniz ekstra 5 piggy kazanın!

Türkçe yazıları ilk paylaşanlardan biri olun!

Dergimizin tüm bölümlerindeki makaleler artık Türkçe’ye de çevirilebilir! Buna ek olarak, tabiki kendi yazılılarınızı da Türkçe olarak yayınlayabilir ve piggy kazanmaya devam edebilirsiniz!

Ayrıca yapacağınız Türkçe çeviriler ve kendi yazılarınız için ekstra 5 piggy kazanabilirsiniz! Sadece çevirilerinizi, çeviri programları ile yapmayın yeter, çünkü sadece emek verdiğiniz işleri ödüllendiriyoruz!

written by erayalan on 2011-12-14 #news

One Comment

  1. puly
    puly ·

    @erayalan -> What about Lithuanian language?

More Interesting Articles