Lomoinstant_en
Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Lomography Embassy Store Istanbul

 • Address: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
 • Opening Hours: Monday - Saturday: 11:00 - 20:00; Sunday: 12:00 - 18:00
 • Email: store.istanbul@lomography.com
 • Telephone: +90 533 039 5370

The Lomography Embassy Store Istanbul is located in the dynamic center of Beyoglu, right next to the historical Galata Tower. Here Lomographers are able to satisfy their analogue desires with Lomographic cameras and accessorizes, but also participate in LomoJourneys, events, workshops, launches and other weekly and monthly gatherings.

Upcoming Store Events

 • WORKSHOP // IŞIKLA BOYAMA - 22 Kasım Cumartesi starts in about 8 hours

  WORKSHOP // IŞIKLA BOYAMA - 22 Kasım Cumartesi
  (Please note, this article is in another language)
  Filmli fotoğraf makinelerini, sadece gün ışığında ya da flaşınla mı kullanmak zorundasın? Kesinlikle hayır! Lomography sana farklı bir workshop sunuyor. Işıkla boyama tekniklerini öğrendikten sonra oldukça karanlık bir odaya gireceğiz ve uzun pozlama tekniğiyle fotoğraf çekip, fotoğraflarımızı ışıkla boyayacağız.

Articles

 • Kikkerland Yarışması Kazananları Açıklandı!

  Kikkerland Yarışması Kazananları Açıklandı!
  (Please note, this article is in another language)
  Bu ay başında Kikkerland ile birlikte Lomograficilere güzel bir yarışma hazırlamıştık. Sonunda hediyelerin sahipleri belli oldu! Kimlerin Kikkerland'den hediye kazandığını öğrenmek için okumaya devam et.
 • Artiste Petzval : Ayman Şanlıtürk

  Artiste Petzval : Ayman Şanlıtürk
  (Please note, this article is in another language)
  Le talentueux photographe Ayman Sanlitürk a testé pour nous le nouvel objectif artistique Petzval et ses portraits sont actuellement exposés dans l'ambassade Lomography d'Istanbul. Voici quelques extraits de son interview avec Lomography Istanbul.
 • Lomography Embassy Store İstanbul Kasım Ayı Etkinlik Takvimi ends in 9 days

  Lomography Embassy Store İstanbul Kasım Ayı Etkinlik Takvimi
  (Please note, this article is in another language)
  Kasım ayı ile birlikte, kış mevsimi sonunda geldi! Peki bu soğuk ayda evde oturmak yerine, birbirinden eğlenceli etkinliklerimiz ile ısınmaya ne dersin? Lomography Embassy Store İstanbul'da Kasım ayında neler yapacağımızı merak ediyorsan okumaya devam et.
 • WORKSHOP // DIANA F+ VE PINHOLE FOTOĞRAFÇILIK - 9 Kasım Pazar ended 13 days ago

  WORKSHOP // DIANA F+ VE PINHOLE FOTOĞRAFÇILIK - 9 Kasım Pazar
  (Please note, this article is in another language)
  Diana F+ hakkında merak ettiklerine yanıt bulabileceğin bu workshopta, en eski fotoğraf tekniklerinden Pinhole (İğne Deliği) Fotoğrafçılık hakkında da bilgi sahibi olacaksın! Önce Diana F+’nın temel özelliklerini, ayarlarını ve Diana F+ ile pinhole fotoğraf çekme tekniklerini öğreneceğiz, sonrasında ise hep beraber Diana F+’larımızla çekime çıkacağız.
 • Tattso Talks About the New Petzval Lens

  Tattso Talks About the New Petzval Lens
  Tattso from Lomography HK appreciates architecture photography that shows the relationship between space and human beings. He also loves to take photos of the locals his travel partner, architecture, food and the other things that he sees when he travels.
 • Turkish Petzval Artist: Ayman Şanlıtürk

  Turkish Petzval Artist: Ayman Şanlıtürk
  Ayman Şanlıtürk took the New Petzval Art Lens for a spin and his portraits are currently on exhibit in Lomography Embassy Store Istanbul. Here are snippets from Lomogarphy Istanbul's interview with the talented photographer.
 • Petzval Sanatçısı Ayman Şanlıtürk

  Petzval Sanatçısı Ayman Şanlıtürk
  (Please note, this article is in another language)
  Ekim ayı Petzval Sanatçı'mız Ayman Şanlıtürk, Yeni Petzval Sanat Lensi ile bir süredir çekimde. Bizi kırmayarak Petzval Lens'i denemeyi kabul eden Ayman'ın portre fotoğrafları, 23 Ekim akşamı Lomography Embassy Store İstanbul’da sergilenecek. Hala çekimlerine devam eden yetenekli fotoğrafçıyla, sergi öncesi keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
 • SERGİ // PETZVAL SANATÇISI AYMAN ŞANLITÜRK - 23 Ekim Perşembe ended 29 days ago

  SERGİ // PETZVAL SANATÇISI AYMAN ŞANLITÜRK - 23 Ekim Perşembe
  (Please note, this article is in another language)
  Fotoğrafçı Ayman Şanlıtürk, Lomography Yeni Petzval Sanat Lensi ile bir süredir çekimde ve bu bokeh efsanesi ile çektiği portre fotoğraflarını 23 Ekim akşamı Lomography Embassy Store İstanbul’da sergiliyor! Ayman Şanlıtürk’ü ve Yeni Petzval Lens’imizi daha yakından tanımak istiyorsan bu özel akşamı kaçırma!
 • Lomography Embassy Store İstanbul Ekim Ayı Etkinlik Takvimi ended 22 days ago

  Lomography Embassy Store İstanbul Ekim Ayı Etkinlik Takvimi
  (Please note, this article is in another language)
  Ekim, sonbaharın güzel renklerini fotoğraflamak için harika bir zaman! Bu fantastik ayı, bizimle birlikte kutlamak istiyorsan workshoplarımızı ve sergilerimizi kaçırma. Lomography Embassy Store İstanbul'da Ekim ayında neler yapacağımızı merak ediyorsan okumaya devam et.
 • La Sardina DIY Tasarımı Yarışması ended 21 days ago

  La Sardina DIY Tasarımı Yarışması
  (Please note, this article is in another language)
  Çizimlerine, tasarımlarına ve el becerisine güvenen Lomogaficiler buraya toplansın. Çünkü tam da size göre bir yarışma başlıyor. Eline kalemini, kağıdını ya da bilgisayarını al ve La Sardina DIY Tasarımı Yarışması için karalamaya başla! Tasarla, gönder ve kazan!

Our Most Recent Tweets

Follow us on Twitter