This is your last chance to pre-order your Petzval Lens and get the special aperture plates included for free! With estimated delivery in August (or even sooner), don’t miss out on securing your picture perfect portrait lens!

Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Sekundární efekt LC-Wide: OSSD (Obsessive-Selfshot-Disorder - Obsedantní samofotící porucha)

Více než čtyři roky fotíc s mým LC-A+ , vždy jsem zůstával na straně hledáčku a svůj zdroj inspirace jsem hledal jeho prostřednictvím. Ať jsem fotil kámoše, krajinky, věci pozemské i abstraktní. Vloni jsem si ale pořídil LC-Wide. A od té doby jsem si začal všímat, že se v mé sbírce fotek začala objevovat nová tvář. Co to? No ano, moje!

Proč používám LC-WIDE na samoportréty?
1) Hloubka ostrosti 0.6m odpovídá přesně délce mé ruky.

2) Protože není tak nápadný jako například Fisheye, takže si lidé méně často všimnou poněkud ponižujícího použití LC-Wide na samoportrétování.

3) Omračující vinětace, intenzivní barvy, dechberoucí saturace a kontrast zajistí to, že vypadáte cool. A v hloubce ostrosti jste jen Vy a nikdo jiný.

4) Jde o jediný Lomografický foťák se skleněnou čočkou, se kterým zvládnete jednoruční samoportrét.

5) Můzete se sblížit s lidmi kolem.

6) Je to širokáč, a tak můžete fotit sebe a současně i Vaše jídlo.

No a jestli se mne ptáte, nejsem-li otráven z prohlížení vlastních portrétů, odpovím ne. Ne na fotkách focených na LC-Wide!

Lomo LC-Wide se pyšní nově vyvinutou 17mm ultraširokou čočkou Minigon. Tento 35mm zázrak je Vaším dokonalým společníkem na všech fotografických expedicích. Jeho snímky plné záplav barev spolu s omračujícím kontrastem jednoduše přitahují pozornost. Navíc tento fotoaparát nabízí možnost focení ve třech rozdílných formátech. Otevřete se nové fotografické zkušenosti s LC-Wide, dostupném v našem on-line Shopu.

written by meerly and translated by djw

No comments yet, be the first

Read this article in another language

The original version of this article is written in: English. It is also available in: Türkçe, ภาษาไทย, 한국어, Deutsch, Italiano, Spanish, 日本語 & Français.