Community_cup_july_2014
0 : 5

Monday 12:00 CET to Tuesday 12:00 CET – Build 5 LomoWalls which represent your love for analogue – Reward: 5 Piggies

0 : 1

Tuesday 12:00 CET to Wednesday 12:00 CET – Write a blog entry about why you love analogue photography – Reward: 5 Piggies

0 : 50

Wednesday 12:00 CET to Thursday 12:00 CET – Upload 50 Photos - Reward: 5 Piggies

0 : 1

Thursday 12:00 CET to Sunday 21:00 CET – Who do you think will win the huge climax to the football fiesta in Brazil? Take a lucky strike and make your guess in our magazine article - Reward: 10 Piggies

Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Lomography udržuje Analogovú Fotografiu nažive na Photokine 2012

Na misii udržať analógovú fotografiu nažive sa lomography spojila s ďalším analógovým veteránom, s nemeckým Das Telefonbuch, a vytvorili spolu Nemecka. Ľudia z celého sveta, ktorý zavítali do stánku Lomography na Photokine v Kolíne boli unesený z tohto veľdiela. Prečítajte si viac o tomto jedinečnom projekte nižšie.

Od 18teho do 23teho septembra 2012 budete môcť vidieť pred hlavnou stanicou v Kolíne nevídanú mapu Nemecka o rozlohe 1000 metrov štvorcových mapa Nemecka vytvorenú z vyše 150,000 lomografií nafotených Lomography komunitou z Nemecka.

Matthias Fiegl, jeden zo zakladateľov Lomography, vysvetľuje ako sazmenil svet fotografie od roku 1996 kedy Lomography prvý krát vystavovala na veľtrhu. Svet je skoro kompletne zdgitalizovaný a Lomography ostáva jednou z mála spoločností stále oslavujúcich analógovú fotografiu.

LomoMapa Nemecka je jeden z počinov Lomography, ktorým sa pokúša udržať analóg pri živote a prilákať nových ľudí do sveta filmovej fotografie.

Chcete vidieť viac? Toto je zatiaľ všetko čo máme ale ostante naladení a dodáme vám všetky novinky a pikošky z Photokina 2012.

Smerujete na Photokina tento rok? Pošlite nám sem do komentov fotky a dojmy z vystavy alebo pošlite mailom sem.

written by ilkadj and translated by lomojolo

No comments yet, be the first

Read this article in another language

The original version of this article is written in: English. It is also available in: Deutsch.