Community_cup_july_2014
0 : 5

Monday 12:00 CET to Tuesday 12:00 CET – Build 5 LomoWalls which represent your love for analogue – Reward: 5 Piggies

0 : 1

Tuesday 12:00 CET to Wednesday 12:00 CET – Write a blog entry about why you love analogue photography – Reward: 5 Piggies

0 : 50

Wednesday 12:00 CET to Thursday 12:00 CET – Upload 50 Photos - Reward: 5 Piggies

0 : 1

Thursday 12:00 CET to Sunday 21:00 CET – Who do you think will win the huge climax to the football fiesta in Brazil? Take a lucky strike and make your guess in our magazine article - Reward: 10 Piggies

Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

LomoKino ve dslr Kardeşliği: Heybeliada

Geziye giderken yanıma alabileceğim en iyi şeyleri aldım; Lomolarımı!

Daha önce gittiğim Büyükada pek beklediğim gibi çıkmamıştı. Yaz sıcağı ve muhteşem kalabalıkla beni karşılayan Büyükada’nın aksine Heybeliada daha samimiydi.

Yalnız burada da beni bekleyen acı bir gerçek vardı! Lc-Wide’ımın asa ayarını 100’de unuttuğum için neredeyse tüm fotoğraflarım çok pozlandı. Eğer sahil güneşindeyseniz, makinenizi filmin üzerindeki asa değerinin daha üzerinde bi değere getirmenizde fayda var.

Tabii ki adaların olmazsa olması bisikletlerden kiralıdık. Önce içimizden geldiği gibi Ada’da sürmeye karar versek de aradığımız koyu bulamayınca teknolojiye yenilip bisiklet sepetine haritası açık bir iPad koyduk.

Heybeliada bisikletle dolaşılabilecek kadar küçük ve rahat bir yer. Yeter ki doğru mevsimi ve saati seçin.

Pedal çevirmekten bacaklarım ağrımış olsa da ikili bisikletin arkasında LomoKino ve dslr makine ile video çekmek gerçekten eğlenceliydi.

Sen de LomoLokasyon gönder yazın The Guide’da yayınlasın! Ayrıntılar: Lomography ve The Guide Yazarlarını Arıyor makalesinde.

written by lisamariesimpson

No comments yet, be the first

Where is this?

Nearby popular photos – see more

Nearby LomoLocations