Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Lomography'nin 20. Yıl Partisi: Nice Yıllara Lomography.. Bu Arada Partin Harikaydı..

23 Kasım'da Lomography'nin 20.yılını muhteşem bir partiyle kutladık. Eğer partiye katılamadıysanız üzülmeyin diyemiyorum, çünkü çok eğlendik. Ama ne yaptığımızı merak ediyorsanız cevabı burada!

Cuma gecesi yapılabilecek en güzel şey Lomography’nin yeni yaşını kutlamakmış. Müzik, bira ve arkadaşlar… Tabi birde bunlar Lomography Gallery Store’daysa, insan daha ne isteyebilir ki!

Elimde fisheye’ım, saat 20:30 civarlarında içeri adım attım. İnsanlar gelmeye başlamıştı bile. Lomography’nin 20.yılı için hazırlanmış herkes muhteşem partiye hazır görünüyordu.

Doğum günü partisine katılım o kadar fazlaydı ki, çok kalabalıklaştık ve sokağa taştık.

Müziksiz bir parti düşünemezdik tabii ki. Biz ve Güntaç Özdemir’in canlı performansları harikaydı. LomoAmigo Güntaç Özdemir küçük akustik bir performans sergiledi.

Bir yandan sohbet ederken, bir yandan da fotoğraf çektiğimiz için kısa bir film değiştirme molası verdik.

bomboniera – Fotoğrafları

Partiye katılanların anı fotoğrafı çekmesi için hazırlanmış Lomography Hatırası köşesi çok güzel bir detaydı. Keşke orada fotoğraf çektirmeyi unutmasaydım.

bomboniera – Fotoğrafları

Partiden ayrılırken kafamda hesap yapmakla meşguldum. “Lomography’nin 100. yaşını kutlayabilir miyim acaba? Yok, o kadar yaşayamayabilirim. Peki 50.yaşını? Aaa, evet ona yetişiyorum. Harika!”

written by bomboniera

No comments yet, be the first