Lomography La Sardina Získala Európsku cenu spotrebiteľov

Obľúbený sardinkový fotoaparát, La Sardina, prednedávnom získala Európsku cenu spotrebiteľov. Viac o tejto skvelej novinke nižšie!

S radsoťou ozamujeme, že La Sardina predčasom získala Európsku cenu spotrebiteľov za zábavné funkcie, unikátny dizajn, a jednoduchú obsluhu ktoré lomografisti a fotografovia po celom svete obľubujú. Najobľúbenejší sardinkový fotoaparát na svete získal 9.8 boda z 10 za dizajn, 9.2 za jednoduchú obsluhu a 9.5 za inovatívnosť, 9.5 je celkové hodnotenie. Za tento výkon sa Lomography pridalo k 70 svetovým značkám, ktoré boli ocenené za ich hodnotné a inovatívne produkty.

Ak si ešte spomínate na náš Spinner 360 ten taktiež získal Európsku cenu spotrebiteľov v roku 2011,
dostal 9.8 boda z 10 za dizajn, 9.5 za jednoduchú obsluhu a 9.8 za inovatívnosť, 9.7 je celkové hodnotenie.

Skvelé správy na začiatok roka, čo poviete?

Pripravte sa zdvihnúť kotvy a vyplávať na šíre more s La Sardinou collection! Tento 35mm zázrak je vybavený skvelým 35mm objektívom, viacnásobnou expozíciou a pretáčaním filmu dopredu a dozadu – na všetky zábavné a šialené foto eskapády. Tu si môžte uloviť tú vašu La Sardinu!

written by plasticpopsicle on 2014-01-09 in #news #2014 #award #photography-news #lomography #la-sardina #news #european-consumers-choice-award
translated by lomojolo

More Interesting Articles