Lomography sada experimentálních objektivů: První dojmy Mathiase Pesjaka

Nemůžete se dočkat, až uvidíte jakých fotek můžete dosáhnout, poté co se vybavíte micro 3/4 fotoaparátem s lomo experimentálními objektivy? Mathias Pesjak z Lomography pobočky ve Vídni se s námi podělil o první dojmy a zatím nejlepší snímky, takže čtěte a nakrmte svou zvědavost!

Celé jméno: Mathias Pesjak
LomoHome: matimundo
Lokace: Vídeň
Použité objektivy: Širokoúhlý 12mm a standartní 24mm

1. Můžeš se s námi podělit o první dojmy při používání experimentálních objektivů?

Je to prostě skvělá zábava používat tyhle objektivy!

2. Jaký to je pocit fotit digitálně pomocí lomo objektivů, vzhledem k tvému analogovému zázemí?

Tak nejdřív jsme nevěděl, co očekávat, ale po prvních fotkách začnete být kreativní a vyzkoušíte všechny možné efekty, barevné filtry a mnohonásobnou expozici.

3. Co se ti na focení s experimentálními objektivy líbilo nejvíc?

Ta flexibilita — můžete v rychlosti měnit objektivy, použít barevné filtry, vyzkoušet mnohonásobnou expozici. Nikdy to nezevšední!

4. Kterou vlastnost nebo funkci sis při focení s Lomography experimentálními objektivy nejvíc užil?

Optickou vícenásobnou expozici, při které musíte v mnoha případech experimentovat. Stvoříte tak takovéto překvapivé a nečekané výsledky, které jsou úžasné.

5. Které objekty nebo techniky si myslíš, že jsou nejlepší fotografovat s lomo experimentálními objektivy?

No, myslím že můžete klidně fotit cokoliv, od osob po krajiny; focení s experimentálními objektivy nezná hranic!

Chcete se dozvědět více o nejnovějších Lomography objektivech? Dovolte nám představit vám Lomography Sadu Experimentálních objektivů a ukázat vám jak přidělat tyto objetivy na váš micro 4/3 fotoaparát!

Uspokojte svůj hlad po kreativním focení s == Lomography sadou experimentálních objektivů.== Tento set objektivů je kompatibilní se všemi Micro 4/3 digitálními fotoaparáty a obsahuje tři objektivy: standartní 24mm, širokoúhlý 12mm a fisheye. Tato superkreativní sada objektivů vám umožní fotit širokoúhlé, fisheye, víceexpoziční snímky, včetně úžasných fotografických efektů a odstínů díky barevným filtrům. Prohlédněte si Experimental Lens Kit Site nebo si hned kupte v Online Shopu !

written by plasticpopsicle on 2013-10-19 in #lifestyle #12mm #lomography-experimental-lens-kit #lomography #first-impressions #24mm #interview
translated by weeta

More Interesting Articles