Přivítejte novou Lomography sadu experimentálních objektivů!

Výzva pro všechny experimentální a fantasticky kreativní fotografy! Kompatibilní se všemi Micro 4/3 fotoaparáty, vám Lomography sada experimentálních objektivů umožňuje jako první na světě pořídit reálné, opticky vícenásobné expozice snímků pomocí digitálních fotoaparátů.

Se zbrusu novou Lomography sadou experimentálních objektivů můžete pořizovat fotky s vícenásobnou expozicí, experimentovat s bláznivě barevnými filtry a získat magické optické efekty. Tyto pozoruhodné objektivy byly stvořeny pro všechny Micro 4/3 digitální fotoaparáty.

Výběr ukázkových fotek pořízených Lomography Experimentálními objektivy Fisheye Lens
Výběr ukázkových fotek pořízených Lomography Experimentálními objektivy 12mm Wide-angle Lens
Výběr ukázkových fotek pořízených Lomography Experimentálními objektivy 24mm Standard Lens

Sada experimentálních objektivů obsahuje:

1 x Standartní 24mm objektiv
1 x Širokoúhlý 12mm objektiv
1 x Fisheye objekiv pro fantastické 160° fotky

Se sadou experimentálních objektivů ve svém fotografickém arzenálu budete moci zachytit fotky s mnoha náhodnými, šílenými a úžasnými efekty jako je třeba extrémní barevná saturace. Navíc můžete maximalizovat svou kreativitu přidáním barevných filtrů. Foťte klidně z 5-ti cm s Fisheye objektivem a z 20-ti cm s 12mm širokoúhlým objektivem.

Uspokojte svůj hlad po kreativním focení s == Lomography sadou experimentálních objektivů.== Tento set objektivů je kompatibilní se všemi Micro 4/3 digitálními fotoaparáty a obsahuje tři objektivy: standartní 24mm, širokoúhlý 12mm a fisheye. Tato superkreativní sada objektivů vám umožní fotit širokoúhlé, fisheye, víceexpoziční snímky, včetně úžasných fotografických efektů a odstínů díky barevným filtrům. Prohlédněte si Experimental Lens Kit Site nebo si hned kupte v Online Shopu !

Přečtěte si víc o Lomography sadě experimentálních objektivů:

A Step-by-step Guide on How to Mount Your Lomography Experimental Lens on Your Camera

Lomography Experimental Lens Kit: First Impressions by Mathias Pesjak

The Lomography Experimental Lens Kit: Your Questions, Answered

written by shhquiet on 2013-10-21 in #news #videos #micro-4-3-experimental-lens-kit #experimental-lens-kit #lens #micro-4-3 #optics
translated by weeta

More Interesting Articles