Ozdobte svou Dianu Mini na léto

Zde ukázka toho, jak jsem zvýraznila svou Dianu Mini v letním dekoru. Co je více typické pro léto, než slunečnice?

Nejprve jsem navšívila obchod s výtvarnými potřebami a koupila si malinké štětečky a smaltovou barvu v bílé, žluté, zelené a hnědé. Osobně si myslím, že smaltová barva je na plast nejlepší – výrobky pak září a rozhodně se nemůže barva seškrábat.

Rozhodla jsem se pomalovat hrbolatý povrch, který vede kolem středu Diany Mini":http://shop.lomography.com/cameras/diana-mini-family. Nejprve jsem pomalovala zadní část bílou barvou, což mi zabralo trochu času, než byly všechny hrbolky pokryté barvou. Ujistěte se, že je barva úplně suchá, než na ni nanesete další vrstvu jiné barvy – to může trvat až několik hodin. Následně jsem tedy namalovala žluté květy slunečnic na bílé pozadí.

Do středu slunečnic jsem namalovala hnědá kolečka, ze kterých vycházejí krátké paprsky, takže vypadají jako tlustí pavouci. Následně jsem namalovala stonky a lístky zelenou barvou. Na závěr jsem udělala žluté, zelené a bílé tečky do hnědých středů pro vytvoření slunečnicových semínek.

Ta dá! Moje Diana Mini je nyní připravená na léto. Buďte kreativní! Moc ráda shlédnu letní dekorace někoho jiného. Ty lze aplikovat samozřejmě i na jiné foťáky – různé designy, různé barvy! Krásné léto všem.

The Diana Mini White is a fresh incarnation of the Diana Mini. Shoot dreamy half-frames and squares with this truly sleek camera. Get your own Diana Mini White now!

written by jess-moyle1 on 2013-08-13 in #gear #tipster #sunflower #paint #tipster #decorate #diana-mini #diy #art #summer #decoration #tutorial
translated by lomography-cz

More Interesting Articles