Nový objektiv Petzval ve vizuální kostce

Stále si lámete hlavu, jak to je se znovuzrozením legendárního objektivu Petzval? Tak v tom případě by jste si měli prohlédnout toho krátké video, které jsme pro vás připravili.

Připravte se na comeback století! Přímo z devatenáctého století Lomography přináší zpět legendární portrétní objektiv Petzval do moderní doby a to přímo pro vaše analogové a digitálné SLR fotoaparáty:

Navržen tak, aby napodoboval jeho původní vzhled, s kvalitním ostřením a jedinečnými bokeh efekty v pozadí. Tato nová verze byla vyvinuta v Rusku a je vyráběna s vysoce kvalitní skleněnou optikou. Mimoto, může se pochlubit skvělou barevnou saturací, výrazným kontrastem a maximální světelností f/2.2.
Všechno o tomto projektu naleznete na stránkách Kickstarter a my už se těšíme na vaši pomoc a podporu, aby se tento sen stal kompletní realitou. Zde se můžete podívat na video:

Lomo On!

Nový Lomography Petzval (D)SLR objektiv je obnovením legendárního portrétního skleněného objektivu, který se poprvé objevil v devatenáctém století. Naše verze má vysoce kvalitní skleněnou optiku, kterou je možné používat pro analogové a digitální zrcadlové fotoaparáty Canon a Nikon. A to pro získání jedinečného ‘Petzval vzhledu’ – ostré objekty s jedinečnými bokeh efekty, silnou barevnou saturací a výtvarnými vinětacemi. Jde rozhodně o odlišný vzhled od jakýchkoliv úprav ve foto editorech a při používání filtrů.

Podpořte tento projekt na webu Kickstarter a pomozte nám přinést zpět mimořádný objektiv do jednadvacátého století pro všechny fotografy a filmaře!

written by geegraphy on 2013-07-26 in #news #videos #petzval #video #kickstarter #portrait #lens #art #lomography #news
translated by lomography-cz

More Interesting Articles