Ohromující západy zachycené pomocí Belair X 6-12

Přiznejme si, všechny nás těší sledovat ohromující západy slunce a stejně tak si je fotografovat. Doufáme, že ty krásné paprsky a ohnivé odstíny zachytíme navždy na film. Možná máte řadu analogových fotoaparátů, které jen čekají až vyfotí perfektní západy slunce, nebo naopak chcete zapojit do akce váš nový Belair X 6-12. Ať je to, jak je to, prohlédněte si výběr dechberoucích snímků západů, které vyfotografovali naši kolegové lomografisté na jejich Belairy!

Západy slunce jsou oblíbeným tématem každého fotografa. Ani nám lomografistům není cizí touha zachytit perfektní snímky pokaždé, když slunce začíná zapadat. Je pravda, že to možná považujeme za závislost, přesně jako autoportréty, akorát tahle vášeň je mnohem více strhující a dynamická. Spousta z nás cítí potřebu zachytit zapadající slunce ve všech ročních obdobích. Když je obloha čistější, když jsou dny delší a slunce září jasněji.
Pokud jste ještě nefotografovali západy slunce s vaším Belair X 6-12 fotoaparátem, mohl by teď být ten pravý čas to vyzkoušet. Udělejte toto léto radost sobě a svému Belairu ohromující podívanou na ohnivé odstíny a dramatické siluety! Použijte diapozitivy pro živé výsledky nebo redscale filmy, abyste docílili vystupujících siluet; vyberte si mezi formáty 6×6, 6×9 nebo 6×12, abyste orámovali vámi fotografované západy slunce přesně tak, jak chcete vy; a nebo foťte perforovaná panoramata s pomocí Belair 35mm zády!

Credits: ricoinbrooklyn, simonesavo, blueskyandhardrock, vgzalez, sixsixty, mephisto19 & dida

Už jste se svým Belair X 6-12 nafotili nějaké ohromující západy slunce? Tak je s námi sdílejte a komentujte!

written by plasticpopsicle on 2013-07-15 in #lifestyle #belair-x-6-12 #zapad #slunce #sunset #analogue-lifestyle #belair #lomography
translated by lomography-cz

More Interesting Articles