Diana F + v záři reflektorů

Vždycky jste se divili, proč je tolik toho povyku kolem Diany F+? No, máme v plánu vám říct naprosto přesně proč, a rovnou vám to i ukážeme! Neříkají jí surreální královna pro nic za nic. Zjistěte proč a čtěte dál.

Photo by: karimix

Dámy a pánové, vítejte do talentové show Diany F+. Analogová výloha věcí, které Diana F+ umí se svým nádherným plastovým rámečkem. Zeptejte se kteréhokoliv lomografera na světe a on vám řekne, že tento fotoaparát by neměl být podceňován. Připravte se být svědky mnoha jeho talentů, ze kterých vám klesne čelist! Pohodlně se usaďte a užijte si show.

Fotka od:fudu-y
Fotka od:meryl
  • *Pionýr Pinholu* – Chcete sexy dírky? Tak to sundejte – objektiv samozřejmě!
Photo by:jeabzz
Fotka od:hspada
Fotka od:callmemaryjane
Fotka od:joseman
Fotka od:satomi
Fotka od:scorpie

Není Diana F+ prostě kráska? Nezamilováváte se do úžasného analogového světa zas a znovu? My známe odpovědi na tyto otázky, je to ano takže zamiřte do našeho Shopu nebo si najděte obchod blízko vás a kupte si svoji Diana F+!

Diana F+ je nové vydání klasického kultovního fotoaparátu z šedesátých let. Známý pro své snivé a rozostřené obrázky, je Diana F+ nyní balena s extra příslušenstvím jako schopností panoramatu a dírkové komory. Dostupná v našem Online Shopu.

written by taranoia on 2013-07-03 in #news #diana-f #pinhole #medium-format #instant-back #120 #35mm #camera
translated by weeta

More Interesting Articles