5 klonů Diany Mini, které chci mít na své poličce

Existuje tolik rozkošných klonů Diany Mini, že je chci koupit všechny! No, už sice mám svou vysněnou Dianu Mini & Flash Leopard, ale tyto skvělé designy (plus sleva 20% nabízená právě teď v Online Shopu) jsou tááák lákavé...

Miluji foťáky, které začínají konverzaci a zde je několik, které pár analogových jisker jistě zažehnou!

*Diana Mini Leopard*

Vždycky jsem chtěla svojí Mini a když jsem uviděla tuhle překrásnou Valentýnskou edici , prostě jsem věděla, že ji musím mít! Růžový a leopardí potisk? To mě úplně dostalo. Zkoukněte mé Review!

*Diana Mini Gold*

Zlatá a okouzlující Mini by se spíš hodila do mého budoáru vedle mých šperků než na poličku s foťáky a byla by skvělý módní doplněk do společnosti.

*Diana Mini Premier Cru*

Trochu méně okázalá než Zlatá, ale stejně tak extravagantní, je tahle korková Mini perfektní pro fotografování životních momentů, hodných přípitku. Na zdraví!

*Diana Mini Latitude*

Pro neohrožené cestovatele doporučuji tuto rozkošnou modrou Mini z Mapové Edice. Bude snadné navigovat Lomografickým světem s tímhle drobečkem!

*Diana Mini & Flash White*

Tahle je nejblíž k La Sardina DIY. Přetvořte toto prázdné plátno svým unikátním uměním.

Lomography Diana Mini

Lepší bude rovnou zamířit do Online Shopu a pořídit si svou Dianu Mini, protože jsou se slevou 20% až do neděle 30. června!

Navštivte Diana Mini Microsite a prohlédněte si všechny vyrobené druhy!

Mohlo by se vám líbit:

The Diana Mini is the ultra-compact, petite version of the Diana F+. This camera takes soft-focused, lo-fi images in 35mm and allows you to change between half-format and square shots with a flick of a switch. Get your own Diana Mini now!

written by denisesanjose on 2013-07-01 in #news #clones #recommendations #diana-mini #diana-mini-leopard #staff-picks #top-5 #lomography #discount #shop
translated by weeta

More Interesting Articles