29 portrétů zamyšlených koček, pořízených fotoaparáty Lomo LC-A

Protože oslavy 29. narozenin Lomo LC-A ještě neskončily, přinášíme vám 29 nádherných portrétů koček, všechny pořízené Lomo LC-A a LC-A+. Pokud jste připraveni probrat se výběrem fotek, které vám jistě přinesou hřejivé chlupaté pocity, pak směle do toho!

Kočky jsou opravdu fascinující stvoření, proto jsou oblíbenými předměty fotografů na celém světě, včetně nás, lomograferů! Naše mazlivé kočky nám občas dávají zabrat, když je naháníme s našimi oblíbenými foťáky, často kompakty jako je Lomo LC-A a LC-A+.

Častěji než jindy jsme nuceni být rychlí, když přijde na naše zvířecí miláčky, ale někdy, když máte štěstí, můžete zastihnout vaše chlupaté kočičky v jejich relaxačních, zamyšlených momentech. Můžou líně chodit kolem, koukat do dálky, zírat z okna nebo ze dveří, nebo sedět jako by byly hluboce zamyšlené. V těchto časech se vyplatí být připravený a kradmý, vyzbrojen foťákem, který je nevyděsí — the Lomo LC-A foťáky jsou pro to perfektní, když už se ptáte!

Podívejte se na tyto pečlivě vybrané fotky zamyšlených koček, vyfocených našimi spolulomografery pomocí jejich LC-A fotoaparátů — a neodvažujte se dělat “awww” s tím hloupým výrazem v obličeji při prohlížení galerie!

Credits: star-pixie, shoujoai, he-mo, math0165, lazara, eatcpcks, mateja, mephisto19, npkishi, ehsanaiman, strangelilgirl, jabuka, littlemisslove, lomovan, kja, maruchanek & pussylove

Shází vám tu nějaký vzácný kočičí zamyšlený moment? Neváhejte a podělte se s námi o něj v komentáři.

Lomo LC-A je fotoaparát, který započal lomografické hnutí. S plnou kontrolou a širokým ISO rozsahem je tento automatický klenot perfektní pro začátečníky i profesionály. Kupte si svůj vlastní Zrenovovaný LC-A v našem Shopu!

Lomo LC-A+ je celosvětově známý pro své úžasné vlastnosti: automatickou expozici, rožšířený ISO rozsah a možností mnohonásobné či dlouhé epozice. Kupte si svůj Lomo LC-A+ teď hned!

written by plasticpopsicle on 2013-07-03 in #lifestyle #cats #lomo-lc-a #lomo-lc-a #cat-portraits #analogue-lifestyle #lomography #lc-a
translated by weeta

More Interesting Articles