Konstruktoři: Interview s Earlybirdem

Pozdravte Earlybirda, jednoho z nejznámějších Lomograferů v komunitě. Nyní vzal další práci jako Konstruktor! Jeho galerie vás ohromí - pojďte se podívat.

Celé jméno: Hannes Volkmer
Lomography Přezdívka: earlybird
Místo: Německo

Řekni nám něco o sobě.
Jsem instalatér a pracuji jako vedoucí údržby v malé nemocnici. Mám rád muziku a fotografování na film (překvapivě!). Mé denní aktivity jsou: práce, procházka se psem, focení, vyvolávání a skenování filmů a zkoušení s jednou nebo dvěma kapelami, se kterými dělám muziku.

Jak zhodnocuješ zkušenost se svým Kontruktorem?
Zaprvé bylo skvělé pracovat s Lomografickým foťákem, který vám dává plnou kontrolu v ostření a kompozici. Myslím, že to je ten důvod, proč všichni milujeme zrcadlovky. Fotoaparát je velmi lehký a hledáček funguje skvěle. Obrázky, které vyšly bez překrytí jsou bezvadné!

Co na Konstruktoru máš nejraději?
Hledáček! Mám rád pohled do hledáčku na matnici. Zvětšovací čočky jsou skvělý nástroj, když máte dost času na ostření.

Poděl se s námi o zábavnou nebo divnou historku z používání/stavění Konstruktoru.
Když sem byl na Lomo setkání v Oberhausenu, fotil jsem na železniční stanici. Byl jsem zabrán do akce a všiml jsem si staršího páru stojícího vedle mě. Vzhlédnul jsem a ten pán řekl, “Wow, zrcadlovka!” Tak jsem se s ním dal do řeči a pár minut jsme si povídali a fotografování na film a vyfotil jsem si ho. Bohužel se mi film při navíjení přetrhl, takže vám obrázek těch dvou nemůžu ukázat.

Nějaké tipy pro budoucí uživatele Konstruktoru?
Buďte opatrní při přetáčení filmu a otáčejte navíjecím kolečkem pomalu!

Konstruktor je první udělej-si-sám zrcadlovka. Můžete si jednoduše od základu postavit svůj vlastní fotoaparát. Je to perfektní nástroj, jak se zabavit a zároveň se něco dozvědět úžasnou mechaniku analogových fotoaparátů. Kupte si svůj z Online Shopu nebo Lomography Gallery Stores Worldwide. Zjistěte si o fotoaparátu víc na Konstruktor Site.

written by tomas_bates on 2013-07-09 in #lifestyle #35mm #slr #konstruktor #konstruktor-interview #konstruktor-testers
translated by weeta

More Interesting Articles