Black Rebel Motorcycle Club's "Hate the Taste" Filmed the Analogue Way

Nejnovější hudební video americké rockové skupiny Black Rebel Motorcycle Club's bylo natáčeno kamerou Super 8 a texasský hudební portál Transistor Six nám o tom vypráví!

Doufáme, že znáte tříčlenou americkou rockovou skupinu Black Rebel Motorcycle Club jejichž styl je odkazem na garážový rock, blues a trochu i folk.

Peter Hayes, Leah Shapiro, a Robert Levon Been z Black Rebel Motorcycle Club.

Nyní, po vydání jejich sedmé studiové nahrávky nazvané Specter at the Feast, se jejich fanoušci a analogoví fanoušci těší na hudební video “Hate the Taste” ukazující skupinu uvnitř Super 8 filmového silového pole s publikem mimo ně v digitáních barvách. Úžasné, co?

Hate the Taste má premiéru zítra na webu Transistor Six's a samozřejmě také zde na Lomography! Prozatím tu pro vás jsou nějaké Lomografie skupiny focené Cory Llewellyn z Transistor Six!

Zde je, co nám Cory řekl ohledně fotek kapely focených na různé Lomography produkty!

Na textury jsme použili fotoaparát Pop9 a Dianu F+ na portréty. Lomography LC-A + byl ten správný pro snímky s více expozicemi a Action Sampler je použit tam, kde vidíte čtyři obrázky v jednom. Také jsme použili pár triků jako třeba LED diody nebo katodové zářivky pro barevné efekty.

Celý set fotek je k vidění tady a navíc máte šanci vyhrát podepsanou nahrávku B.R.M.C.!

Můžete očekávat další spolupráce s Transistor Six! Sledujte náš Magazín!

written by mayeemayee on 2013-06-22 in #lifestyle #music-video #hate-the-taste #black-rebel-motorcycle-club #transistor-six
translated by weeta

More Interesting Articles