LomoCelebrity: Černobílé portréty Angeliny Jolie focené Bradem Pittem

Nakoukněte do soukromého života slavného Hollywoodského páru na těchto černobílých fotografiích focené samotným Bradem Pittem. Použitím raritního tech pan filmu zachytil Brad pro časopis W intimní momenty své rodiny. V hlavní roli Angelina Jolie. Jestli si myslíte, že to Bradovi jde před kamerou, tak si počkejte až uvidíte jak mu to jde za ní.

Kromě účinkování v bezpočtu filmových trháků, ve kterých vypadá zatraceně dobře, se Brad také zajímá o filmování a fotografování. Holywoodský krasavec byl už dříve viděn s fotoaparáty, včetně našeho vlastního Lomography Fisheye č. 2 a Spinner 360, ale do listopadového čísla časopisu W , z roku 2008, nebyly žádné soukromé fotky zvěřejněny. Ale tyto jsou jedněmi z našich nejoblíbenějších!

Brad s fotoaparátem Leica (Interview, March 2007) a ==vydání W == s Angelinou Jolie skrz Bradův objektiv (W, listopad 2008).

Kreativní ředitel časopisu W Dennis Freedman chtěl nový neotřelý pohled na Angelinu, odhalující nejfotografovanější ženu světa z dosud neviděných úhlů pohledu. Nápad nemohl být více zřejmý a ambiciózní. “Překvapilo mě, že Brad výzvu přijal,” řekl Freedman, když Brad Pitt projevil zájem a nadšení vyfotit portréty osobně.

“Jeden týden,” Bradovo portfolio, vitrína soukromých okamžiků v domácnosti Jolie-Pitt, která byla v té době v sídle v Provence, Francie. Následuje zajímavý příběh o tom, které filmy si vybral a jak se k nim vůbec dostal:

Tyto smyslné rty jsou nepochybně Angelininy. Fotografie od Brada Pitta

“Na nadšence, Pitt s určitostí věděl, co chce. Byl odhodlaný nafotit Jolie na film *Kodak* Tech Pan, který už se čtyři roky nevyráběl. Fotoeditorka Nadia Vellam našla na eBay 40 ruliček tohoto filmu, které pak kurýr doručil Pittovi do Francie, kde se pár skrýval od června. O týden později Pitt volal; potřeboval víc filmů. První zdroj Nadii Vellam už byl vyčerpaný. Nakonec vystopovala chlápka, který nabízel 30 ruliček—v Izraeli. Pak musela během pár hodin najít někoho v Tel Avivu, kdo by mohl hned sednout na letadlo a dopravit filmy do Francie. "

Dělání běžných činností jako jedení, spaní, a flákání se. Fotografie od Brada Pitta

“Pitt chtěl také zkusit použít speciální film používaný ve filmové éře 2. světové války. To však nešlo. Jeden z Vellaminých zdrojů místo toho doporučil *Ilford* k dosáhnutí stejné romantické, zrnité kvality. Bookings Editor Will Higdon-Sudow skočil na letadlo a výměna se uskutečnila v hotelovém lobby. Výsledky mluví samy za sebe.”

Možná jsem zaujatá, protože jsem tak trochu do Brada zabouchnutá už od mých 10 let (Fight Club?), ale myslím, že ty fotky jsou skvělé. Ne proto, že jsou technicky dobře provedené, ale proto že Freedman dosáhl toho, co chtěl od samého začátku: dát čtenářům možnost blíže nahlédnout do života páru, který se konstantně snaží skrývat jej před zvědavými zraky.

Manželka a matka. Fotografie od Brada Pitta

Ve zvěřejněných snímcích je cítit sebevědomé vyprávění, ale přesto, s elegantním výběrem černobílého filmu a způsobem, jakým světlo nachází Bradovy subjekty (nebo naopak), je zde ještě více cítit znuděnost a tajemnost, která mě nutí chtít vidět víc. Už jen proto se snaha cení.

Freedman konstatoval, že si už dřívě u Brada všiml citu pro detail. “Když jsme posledně spolupracovali, byl jsem překvapen jeho citlivostí na jemnost fotografie. Věděl jsem, že má velmi kritické oko a má na sebe velmi vysoké nároky. Ale stejně jsem nebyl připraven na tu krásu a intimitu, se kterou zachytil Angelinu a děti.”

Obsahuje zdroje Lomography, W Magazine, a Everyday I Show.

Mohlo by se vám také líbit:

Znáte nějaké celebrity, které zajímá Lomografie nebo analogová fotografie? Napiště email denise.sanjose@lomography.com se svými tipy nebo zveřejněte *LomoCelebs* článek a vydělejte si Piggies!

written by denisesanjose on 2013-06-18 in #lifestyle #lomocelebs #spotted #black-and-white #tech-pan #lford #lomocelebs-series #analogue-photography #art #kodak #angelina-jolie #analogue-cameras #celebrity #portraits #w-magazine #brad-pitt
translated by weeta

More Interesting Articles