Představujeme vám Konstruktor: První udělej-si-sám 35mm zrcadlovka na světě!

Nejnovější Lomography výtvor je vytvářen vámi! Konstruktor je první DIY 35mm zrcadlovka, kterou rozpitváte, sestavíte a fotíte. Zažijte spoustu zábavy sestavováním vašeho vlastního foťáku od základu, zatímco se naučíte důležité aspekty analogového fotografování!

Dostupný za opravdu skvělou cenu, vám zbrusu nový Konstruktor nabízí příležitost jednoduše si postavit vaši vlastní zrcadlovku od nuly. Je to perfektní nástroj, jak se pobavit a zároveň se naučit tu vzrušující mechaniku v pozadí, jak analogová fotografie funguje. Taky je to úžasný kreativní dárek pro udělej-si-sám závisláky ve vašem okolí. A to nejlepší? Konstruktor dělá úžasně ostré a živé fotky, které zachycují radostnou podstatu analogových zrcadlovek.

Jakmile ho sestavíte, můžete si svůj foťák ozdobit přibalenými Konstruktor nálepkami nebo můžete stvořit váš vlastní unikátní design. Ke Konstruktoru je samozřejmě přibaleno spousta geniálního příslušenství jako třeba hledáček, aby jste viděli, co fotíte, jednoduchá funkce vícenásobné expozice, nastavení pro dlouhé expozice a odnímatelnou 50mm f/10 čočku. Plánujeme do budoucna víc výměnných čoček, takže budete mít mnohem více možností přizbůsobení vašeho fotoaparátu.

Zkonstruujte váš analogový osud a objednejte si váš Konstruktor* z Online Shopu nebo nejbližšího Gallery Storu !

Nabušené příslušenství

  • Konstruujte od začátku do konce: Užijte si zábavu při skládání vašeho vlastního foťáku sami nebo třeba s kamarádem. S podrobným návodem a velice kvalitními díly tomu budete hrdě říkát váš vlastní výtvor. Proces skládání foťáku je stejně zábavný jako následné focení s ním.
  • Hledáček: Vidíte co fotíte, takže můžete zkomponovat vaše fotky tak, jak chcete.
  • Jednoduchá funkce vícenásobné expozice: Foťte dvojité expozice jednoduše a posilte svůj tvůrčí analogový zážitek!
  • Nastavení pro dlouhé expozice a odnímatelná 50mm f/10 čočka.
  • Tělo fotoaparátu může být ozdobeno jakkoliv chcete – nalepte nějakou cool Konstruktor samolepku nebo stvořte svůj unikátní design. Oslňte své přátele a přihlížející foťákem, který můžete nazývat “vlastnoručně vyrobený”!
  • Možnosti dalšího přizpůsobení budou k dispozici v budoucnu, jsou plánované další výměnné čočky.

Kupte si Konstruktor v Online Shopu
Navštivte Konstruktor Site

  • Vemte prosím na vědomí: Bohužel, Konstruktor není momentálně dostupný pro Brazílii a Rusko. Uděláme vše proto, abychom to co nejdříve napravili!

Konstruktor je první udělej-si-sám 35mm zrcadlovka. Je to perfektní nástroj, jak se pobavit a zároveň se naučit tu vzrušující mechaniku v pozadí, jak analogová fotografie funguje. Pořiďte si ten váš z Online Shopu nebo Lomography Gallery Stores Worldwide. Zjistěte si o fotoaparátu víc na Konstruktor Síti.

written by kazarareta on 2013-06-14 in #news #videos #diy #35mm-films #konstruktor
translated by weeta

More Interesting Articles