Zachyťte okamih - súťaž: 18. máj 2013 18:18:18 SEČ

Podstata fotografie spočíva v zachytení výnimočných momentov, tých okamihov, keď sa čas zastaví a pred očami máte dokonale orámovaný obraz. Ako lomografisti sme si týchto jedinečných okamihov v našom živote dobre vedomí. Radi zabúdame na pravidlá, kašleme na hľadáčik a všetky tieto výnimočné momenty cvakáme rovnako rýchlo, ako sa nám dejú pred očami. A presne to musíte spraviť aj v tejto súťaži. Na tento máj sme vybrali 3 presné okamihy, keď chceme, aby sa lomografisti sveta zastavili a spravili analógovú fotku! Pre najlepšie fotky máme samozrejme pripravené skvelé ceny!

Credits: jeabzz

Chceme, aby ste 18. mája, presne 18 sekúnd po 18. minúte, po 18:00 SEČ, nechali všetko tak a na film odfotili život, ktorý pulzuje okolo vás. Chceme vidieť, aké je počasie v Bangladéši, mladú mamičku, ktorá tlačí kočík po chodníku v Turíne, auto idúce okolo vášho okna v Londýne, brata, ktorý raňajkuje pri stole oproti vám v Paríži; nech ste už kdekoľvek, a nech už robíte čokoľvek, pripojte sa k nášmu kúzelnému projektu a urobte 18. mája o 18:18:18 SEČ fotku. Nebojte sa, na stránke Lomography a na našich sociálnych stránkach sme spustili veľký odpočet, ktorý vám pripomenie, že čas sa blíži!

Spoliehame sa na vašu úprimnosť a čestnosť. Z fotiek prihlásených do súťaže chceme vytvoriť zaujímavé video, v ktorom uvidíme, čo presne sa v tomto okamihu dialo vo všetkých kútoch sveta. Preto vás prosíme, aby ste do súťaže prihlasovali len tie fotky, ktoré naozaj odfotíte presne v danom momente!

Gallery Store špecialitky

Túto udalosť oslavujeme aj v našich kamenných obchodoch Lomography Gallery Stores po celom svete. Pridajte sa k nám! Pre všetkých zákazníkov, ktorí sa v danom momente budú nachádzať priamo v niektorom z našich obchodov a zúčastnia sa tejto fotoakcie, máme prichystané špeciálne prekvapenia!

Ceny

Takže, čo z toho budete mať vy? (okrem toho, že sa vaša fotka bude mať šancu ocitnúť v našom veľmi skvelom videu, samozrejme). Máme pre vás pár prvotriednych cien v podobe Piggybodov už len za to, že sa zúčstníte. Nielenže každú zúčstnenú fotku oceníme 5 Piggybodmi, ktoré môžete minúť v našom online obchode, 10 najlepších fotiek odmeníme ďalšími 25 extra Piggybodmi.

Pravidlá

  • Do súťaže prihlasujte iba fotky fotené 18. mája 2013, presne o 18:18:18 – Buďte prosím čestní!
  • Prihlásiť môžete iba jednu fotku
  • Súťaž spustíme 18. mája o 18:18:18 a pobeží až do 10. júna, aby ste mali čas, dať si vašu výnimočnú fotku vyvolať

written by tomas_bates on 2013-05-17 in #competitions #18-18-18 #zachytte-okamih
translated by sharkteeth

More Interesting Articles