Zachyťte okamih - súťaž: 15. máj 2013 15:15:15 SEČ

Podstata fotografie spočíva v zachytení výnimočných momentov, tých okamihov, keď sa čas zastaví a pred očami máte dokonale orámovaný obraz. Ako lomografisti sme si týchto jedinečných okamihov v našom živote dobre vedomí. Radi zabúdame na pravidlá, kašleme na hľadáčik a všetky tieto výnimočné momenty cvakáme rovnako rýchlo, ako sa nám dejú pred očami. A presne to musíte spraviť aj v tejto súťaži. Na tento máj sme vybrali 3 presné okamihy, keď chceme, aby sa lomografisti sveta zastavili a spravili analógovú fotku! Pre najlepšie fotky máme samozrejme pripravené skvelé ceny!

Credits: aprilrich427

Chceme, aby ste 15. mája, presne 15 sekúnd po 15. minúte po 15:00 SEČ, nechali čo budete práve robiť a na film odfotili život, ktorý pulzuje okolo vás. Chceme vidieť, aké je počasie v Bangladéši, mladú mamičku, ktorá tlačí kočík po chodníku v Turíne, auto idúce okolo vášho okna v Londýne, brata, ktorý raňajkuje pri stole oproti vám v Paríži; nech ste už kdekoľvek, a nech už robíte čokoľvek, pripojte sa k nášmu kúzelnému projektu a urobte 15. mája o 15:15:15 SEČ fotku. Nebojte sa, na stránke Lomography a na našich sociálnych stránkach sme spustili veľký odpočet, ktorý vám pripomenie, že čas sa blíži!

Spoliehame sa na vašu úprimnosť a čestnosť. Z fotiek prihlásených do súťaže chceme vytvoriť zaujímavé video, v ktorom uvidíme, čo presne sa v tomto okamihu dialo vo všetkých kútoch sveta. Preto vás prosíme, aby ste do súťaže prihlasovali len tie fotky, ktoré naozaj odfotíte presne v danom momente!

Gallery Store špecialitky

Túto udalosť oslavuje aj našich kamenných obchodoch Lomography Gallery Stores po celom svete. Pridajte sa k nám! Všetkým zákazníkom v našich obchodoch presne v tomto momente požičiame fotoaparát aby mohli cvaknúť svoj okamih a zapojiť sa do tejto súťže; navyše na všetko v obchode* získate o 15:15:15 SEČ 15% zľavu z nákupu.

*Okrem filmov & služieb (fotolab & workshopy). Zľava sa nevzťahuje na tovar v akcii.

Ceny

Takže čo z toho budete mať vy? (okrem toho, že sa vaša fotka bude mať šancu ocitnúť v našom veľmi skvelom videu, samozrejme). Máme pre vás pár prvotriednych cien v podobe Piggy Point už len za to, že sa zúčastníte. Nielenže každú zúčastnenú fotku oceníme 5 Piggybodmi, ktoré môžete minúť v našom online obchode, ale 10 najlepších fotiek odmeníme ďalšími 25 extra Piggybodmi.

Pravidlá

  • Do súťaže prihlasujte iba fotky fotené 15. mája 2013 presne o 15:15:15 – Buďte prosím čestní!
  • Prihlásiť môžete iba jednu fotku
  • Súťaž spustíme 15. mája o 15:15:15 a pobeží až do 10. júna, aby ste mali čas, dať si svoju výnimočnú fotku vyvolať

written by tomas_bates on 2013-05-14 in #competitions #15-15-15 #zachytte-okamih
translated by sharkteeth

More Interesting Articles