Instantný deň - V stávke je obrovský Piggybonus!

Hľadáme najlepšiu zbierku instantých fotiek! Keď vravíme 'najlepšiu', myslíme tým - najvtipnejšiu, najnapínavejšiu, najzaujímavejšiu, najzarážajucejšiu ... však viete. Založte si do instantných fotoaprátov film, rozhodnite sa, ktorý deň zdokumentujete a začnite fotiť!

Credits: mauky, sergio_martinez, blackbyrd, krome & deng

Počas dňa sa udeje veľa zaujímavého a ak nie sme dosť pozorní, nemúsime si to ani len všimnúť. Možno sa vám škola alebo práca zdá byť neskutočne stereotypná, ale verte či nie – žiadne dva dni nie sú úplne rovnaké!

V tejto súťaži chceme, aby ste sa lepšie pozreli na drobné detaily, ktoré ozvláštňujú inak obyčajné dni. Vezmite si teda svoj instantý fotoaparát, založte do neho film a v priebehu jedného dňa foťte, foťte a foťte!

A čo potom:

  1. Všetky svoje zábery naskenujte a natiahnite do nového albumu vo svojom LomoHome.
  2. Do komentáru pod článkom dajte link k svojmu instantému albumu.

Vyberieme až 5 najzaujímavejších albumov. Každý víťaz získa neskutočný bonus v podobe 50 Piggy bodov. Takúto šancu si predsa nemôžete nechať ujsť!

Chcete aktuálne fotky, ktoré sa nevedia dočkať, až ich uvidíte a okamžite si ich aj zamilujete? Naše Instantné fotoaparáty sa postarajú o to, aby ste svoje zábery videli okamžite! Tu si pozrite našu ponuku.

written by shhquiet on 2013-05-06 in #competitions #bleskovka #instantna-fotografia #instantne-fotky #sutaz
translated by sharkteeth

More Interesting Articles