Jarná rozcička: Komentovacie kardio

Keďže sme už v polke našej Jarnej rozcvičky, popasujeme sa s nie veľmi náročnou Komentovacou súťažou! Úloha je jednoduchá: okomentujte 50 alebo viac fotiek na našej stránke a automaticky dostanete štyri prasiatka a.k.a. 4 Piggy body! Čítajte ďalej a dozviete sa detaily!

Credits: samz

Deň 3: Komentovacie Kardio – Okomentujte 50 fotiek

Táto úloha prebieha od 1. mája (od obeda 12:00) do 2. mája (do obeda 12:00 stredoeurópskeho času)

Už sme uprosted našej celotýždennej _Jarnej rozcvičky, a zdá sa že ste rovnako plní síl, ako na začiatku! V tejto etape si 4 Piggies vyslúžite tak, že okomentujete 50 alebo viac fotiek. Snažme sa však vyhnúť vlažným komentom a talentom v našej komunite ukážme naše uznanie naplno! Táto úloha končí 2. mája, na obed o 12:00, stredoeurópskeho času.

Ako fotky komentovať

Ak chcete fotku okomentovať, choďte nižšie pod fotku, pokým neuvidíte sivé okienko. Do okienka napíšte, čo chcete povedať, stlačte tlačidlo ‘Leave comment/Okomentovať’ a voila, okomentovali ste fotku! Ak hľadáte zaručene dobré fotky, presuňte sa na našu stránku s Najlepšími fotkami – nájdete ich tam tony. Viac už snáď ani netreba vravieť, takže šup, šup Lomografisti – hurá komentovať fotky!

Ešte nemáte svoj LomoHome? Žiaden problém, Zaregistrujte sa a vydajte sa s nami na lomografické dobrodružstvo!

written by cruzron on 2013-05-02 in #competitions #day-tri #koment #lomography #bleskovka #analogovy-maraton #sutaz #jarna-rozcvicka
translated by sharkteeth

More Interesting Articles