Tipy LomoTímu: Svadobné miesta snov

Máj lásky čas a a tak sa holky z nášho tímu, čo má na starosti magazín, podelili o svoje svadobné miesta snov a, ako inak, pridali aj analógový fotoaparát, o ktorom si myslia, že dokonale zachytí každý veľavýznamný okamih! Pozrite sa, čo nám povedali a či by ste niekam zo spomínaných miest, tiež radi nezašli!

Každé dievča isto aspoň raz v živote premýšľa, ako asi ten veľký deň bude vyzerať. Predstavy o výsnívanej svadbe, od základných aranžmánov až po tie naprepychovejšie a najvýstrednejšie plány, sú vždy tak trochu hriešne potešenie. Zistite s čím prišli naše kolegyne z tímu!

Foto od reinertlee a devilfirzen

Meno: Denise (@denisesanjose)

Svadba snov sa koná… na plachetnici, ktorá vypláva, povedzme, zo Santorini a potom pokračuje na Ibizu, kde sa koná recepcia so všetkými našimi najlepšími kamarátmi! Haha! Kiežby to šlo aj bez peňazí.

Dokonalý analógový spoločník… je LC-Wide so založeným filmom Tungsten 64 alebo Redscale 50-200 . A jeden z našich kamarátov by rozhodne musel fotiť s objektívom “snov” f/0.95! Haha!

Foto od saviorjosh a thestranger13

Meno: Joy (@plasticpopsicle)

Svadba snov sa koná… na pláži na ostrove Palawan, Filipíny — buď na pláži El Nido alebo na neďalekom ostrovčeku Coron. Podľa mňa je to raj na zemi a navyše nie celkom nedostupný! Na Corone som už raz bola. To miesto má neuveriteľnú scenériu – to by celej tej špeciálnej udalosti ešte pridalo!

Dokonalý analógový spoločník… je Horizon Perfekt a LC-Wide. Nemať na fotkách všetku tú krásu Coronu a El Nida by bol hriech! K slovu by sa teda dostali ťažkotonážne širokouhlé zbrane od Lomography, tie by sa nám na danú príležitosť hodili dokonale! Už sa vidím, ako s LC-Wide robím autoportréty a skupinové fotky, a lomokamaráti fotia na Horizon Perfekt, aby sme mali nafotené aj všetko naokolo!

Foto od bylcuenca a marfella

Meno: Glerren (@geegraphy)

Svadba snov sa koná… v záhrade / svadba pod holým nebom s pohľadom na jazero Taal, na Filipínach, alebo svadba v kostole v mojom rodnom meste Lipa alebo neďalekom Taal. Veľmi jednoduchá.

Dokonalý analógový spoločník… je Diana F+ a LC-Wide. Dianu F+ som si vybrala pre jej zasnené fotky, a štvorcový formát. Ďalší dôvod je, že mi ju daroval môj drahý, takže má pre mňa aj sentimentálnu hodnotu a zvláštne miesto v srdci! Čo sa týka LC-Wide… Je to proste LC-Wide, čo dodať?

Foto od b0rn2b1ush, renenob a walasiteodito

Tak, to by bolo z našej strany nateraz všetko, a čo vy? Kde by sa konala VAŠA svadba snov a aké analógové fotoaparáty by vám robili spoločnoť? Podeľte sa s nami!

V Lomography dobre vieme, že keď ide o svadby, každý chce na film zachytiť aj ich romantickú a sentimentálnu náladu. Preto sme sa rozhodli, trochu vám s touto výnimočnou udalosťou pomôcť a postarať sa o to, aby bola naozaj nezabudnuteľná. Pripravili sme pre vás mikrostránku Svadobné darčeky pre hostí na ktorej si pre svojich svadobčanov vyberiete fotoaparát od Lomography a dokonca si ho môžete nechať aj upraviť podľa svojich predstáv. Takže, ak ide o vašu vlastnú svadbu, svadbu dobrého kamaráta, alebo rodiny – svadobné darčeky pre hostí v podobe fotoaparátu si u nás môžete vybrať a prispôsobiť na mieru – podľa svojich potrieb a možností!

written by geegraphy on 2013-05-02 in #world #locations #grecko #svadba #lomo #el-nido #filipiny #plaz #palawan #tipy #ibiza #tim #santorini #coron #taal #zahrada #sen #miesto
translated by sharkteeth

More Interesting Articles