Instanté spomienky

Jedna z vecí, ktoré k foteniu na film neodmysliteľne patria, je čakanie. Čakáme, kým sa nám pretočí film, čakáme na vyvolanie filmu, čakáme na skenovanie, čakáme na urobenie fotografií...čakanie akoby nemalo konca!

Preto sa pri fotení na film musíme vyzbrojiť trpezlivosťou. Na veci musíme ísť pekne pomaly a počkať si, kým sa naše krásne fotografie preberú k životu. Ale niekedy, keď sme netrpezliví a výsledky chceme vidieť okamžite, sa utiekame k instantnému filmu a ďakujeme mu, že nám ušetril všetko to nekonečné čakanie!

Do tohtotýždňovej galérie sme preto povyberali našich 50 obľúbených fotografií na instantný film – všetky z produkcie našej Komunity. Žiadne konkrétne fotoaparáty, iba fotografie na instantý film, ktoré zbožňujeme! Vďaka!

Credits: jennson, natalieerachel, lightblue, copefan, satomi, pearlgirl77, tracyvmoore, opon21, hille, barakalofi, life_on_mars, lisamariesimpson, disdis, liid6, ovaxposed, adam_g2000, mylatehope, lostlittlekid, sam_r, maggie_m, shiseiten, ricoinbrooklyn, pattyequalsawesome, nigelk, kribamil, johnccc, gionnired, gibb9, kleeblatt, vicuna, ericeast & sahilkarkhanis

Snáď sa vám naša tohtotýždňová galéria páči! Budúci týždeň na vás bude čakať zase ďalšia. :)

written by mayeemayee on 2013-04-30 in #lifestyle #polaroid #instant-film #instant-back #instax #fotoaparat #fuji-instax
translated by sharkteeth

More Interesting Articles