Lomography kampaň Jarná rozcvička: Naťahovacie akrobatické kúsky

Je načase odštartovať Kampaň a názvom Jarná rozcvička a to znamená, že vás čaká práce vyše hlavy! Máme pred sebou týždeň plný impozantných úloh. Dajte si zahrievacie kolo a potom - Pripraviť sa, pozor, štart!

Credits: gibri

Deň 1: Naťahovacie akrobatické kúsky – Natiahnite 50 fotiek

Táto úloha beží od 29. apríla (od obeda 12:00) do 30. apríla (do obeda 12:00 stredoeurópskeho času)

Keďže je to naša prvá úloha, začnime zľahka. Na splnenie úlohy musíte do svojho LomoHome natiahnuť 50 alebo viac fotiek. Dostanete za to od nás 4 Piggies. Možno sa vám zdá, že je to až príliš ľahké, ale nezabudnite, že toto nie sú obyčajné preteky — je to maratón analógových aktivít! Nechceme predsa aby ste nám tu skolabovali hneď na začiatku hry! Čaká nás ešte celý zvyšok týždňa! Ak máte v počítači kopec fotiek, je načase pridať! Ak je pre vás táto úloha nesplniteľná, nezúfajte, budú aj ďalšie, v ktorých už isto uspejete! Táto úloha končí 30. apríla, na obed o 12, stredoeurópskeho času.

Fotky, ktoré si do LomoHome natiahnete, musia byť viditeľné pre všetkých. V Upload sekcii svojho Lab odfajknite ‘Everyone can see the photos you upload’ (Fotky, ktoré natiahnete, uvidí každý)!

Ako fotku natiahnuť

Ak ste v Lomography komunite úplný nováčik, možno budete potrebovať pár rád ako svoje prvé zábery natiahnuť. Tu sa to dozviete! V tomto podrobnom návode zistíte ako na to:

  • Zamierte do Lomography Labu a kliknite na záložku Upload
  • V sekcii Upload, kliknite na “browse and upload” (vyhľadať a natiahuť)
  • Zvoľte fotku/fotky, ktoré chcete natiahuť – naťahujte iba fotky vo formáte JPG, prosím. Jeden rozmer fotky – je jedno či šírka alebo výška – by mal mať aspoň 576px (čím viac, tým lepšie). Veľkosť súboru by však nemala presiahnuť 5 MB. Fotky nemusíte naťahovať po jednej, pokojne zvoľte viac fotiek naraz.
  • V Labe, v sekcii Fotografie, môžete upraviť informácie k fotkám, ktoré ste práve natiahli – Môžete sa podeliť o informácie o tom, na aký fotoaparát ste fotku odfotili, aký film ste použili, miesto kde ste ju spravili a dokonca aj kedy ste ju odfotili!

Ešte nemáte svoj LomoHome? Nevadí – Registrujte sa a vydajte sa s nami na lomografické dobrodružsto!

written by cruzron on 2013-04-29 in #competitions #analogova-kampan #uploads #bleskovka #sutaz #den-prvy #lomography #jarna-rozcvicka
translated by sharkteeth

More Interesting Articles